ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΔΙΑΣΩΜΑΤΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 2017 / 2018

 

 

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΔΙΑΣΩΜΑΤΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ  2017 / 2018

ΑΣΚΗΤΗΡΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

ΩΡΑ : 4.30μ.μ.

 

A΄ΦΑΣΗ

 

A΄ΟΜΙΛΟΣ

 

 

1η Αγωνιστική                      2η Αγωνιστική                      3η Αγωνιστική

11.4.2018                               11.4.2018                                  11.4.2018

2 – 3                               1 – 2                                  3 – 1

 

  ΟΜΑΔΕΣ:                                                    

 1.  ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ       

 2.  ΑΣΠΙΔΑ ΔΑΣΟΥΠΟΛΗΣ

 3.  CANDERELΑΠΟΕΛ     

 

 

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

 

 1η Αγωνιστική                2η Αγωνιστική                      3η Αγωνιστική

11.4.2018                               11.4.2018                              11.4.2018

 

1 – 4                                       4 – 3                                             2 – 4

2 – 3                                       1 – 2                                              3 – 1

 

ΟΜΑΔΕΣ:                                                    

 1.  Κ.Ν. ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ        

 2.  GOODGATEΕΘΑ          

 3.  ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ

 4.   ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ          

 

 

 Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

1η Αγωνιστική                   2η Αγωνιστική                    3η Αγωνιστική

11.4.2018                           11.4.2018                              11.4.2018

 

1 – 4                                       4 – 3                                         2 – 4

2 – 3                                       1 – 2                                          3 – 1

 

 

ΟΜΑΔΕΣ:                                                    

1.  Α.Ο.Σ. ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ    

 2.  Α. Σ. ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ

 3.  Ε.Ν. ΚΥΘΡΑΙΑΣ  

 4.  ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

 

 

 

 Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

1η Αγωνιστική                    2η Αγωνιστική                      3η Αγωνιστική

11.4.2018                               11.4.2018                              11.4.2018

 

1 – 4                                           4 – 3                                       2 – 4

2 – 3                                           1 – 2                                       3 – 1

 

 

 

ΟΜΑΔΕΣ:                                                    

 1.  ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

 2.  ΔΑΦΝΗ ΤΡΟΥΛΛΩΝ      

 3.  ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΑ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ   

 4.  ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ

 

 

 Β’ΦΑΣΗ (ΩΡΑ: 4.30μ

 

 (ΘΕΣΕΙΣ 1 – 8)

 

 

            ΟΜΙΛΟΣ ΑΑ                                        ΟΜΙΛΟΣ ΒΒ               

 

1.            (Α1)                                                             (Α2)                         

2.            (Β2)                                                              (Β1)                         

3.            (Γ1)                                                              (Γ2)                          

4.            (Δ2)                                                               (Δ1)                          

 

 

 

1η Αγωνιστική                              2η Αγωνιστική                     3η Αγωνιστική

12.4.2018                                          12.4.2018                               12.4.2018

 

1 – 4                                                    4 – 3                                        2 – 4

2 – 3                                                    1 – 2                                        3 – 1

 

 

Σημείωση:   ΄Οπου Α1 ο 1ος του Α Ομίλου, όπου Β1 ο 1ος του Β Ομίλου. ΄Οπου Α2 ο 2ος του Α Ομίλου, όπου Β2 ο 2ος του Β Ομίλου. Οπου Γ1 ο 1ος του Γ Ομίλου, όπου Δ1 ο 1ος του Δ Ομίλου.  ΄Οπου Γ2 ο 2ος του Γ Ομίλου, όπου Δ2 ο 2ος του Δ Ομίλου.

 

 

 

Β’ΦΑΣΗ (ΩΡΑ:4.30μ.μ. )

 

 

 

(ΘΕΣΕΙΣ 9 – 15)

 

            ΟΜΙΛΟΣ ΓΓ                                                                  ΟΜΙΛΟΣ ΔΔ

 1.                 (Α3)                                                                            (Β3)

 2.                 (Β4)                                                                            (Γ4)

 3.                  (Γ3)                                                                             (Δ3)             

 4.                  (Δ4)                                                                             

 

1η Αγωνιστική                             2η Αγωνιστική                  3η Αγωνιστική

12.4.2018                                       12.4.2018                              12.4.2018

 

1 – 4                                                    4 – 3                                        2 – 4

2 – 3                                                    1 – 2                                         3 – 1

 

 

Σημείωση: ΄Οπου Α3 ο 3ος του Α Ομίλου, όπου Β3 ο 3ος του Β Ομίλου.΄ Οπου Γ3   ο 3ος του Γ Ομίλου, όπου Δ3 ο 3ος του Δ Ομίλου.  ΄Οπου Β4 ο 4ος του Β Ομίλου,  Γ4 ο 4ος του Γ Ομίλου, όπου Δ4 ο 4ος του Δ Ομίλου.

 

 

 

Γ’ ΦΑΣΗ (ΩΡΑ:4.30μ.μ.)

13.4.2018

 

Αγώνες για Θέσεις 1 – 4

 

(ΑΑ1) – (ΒΒ2)

(ΒΒ1) – (ΑΑ2)

 

Θέση 5 – 6    :           (ΑΑ3) – (ΒΒ3)

 

Θέση 7 – 8    :           (ΑΑ4) – (ΒΒ4)

 

Θέση 9 – 10  :           (ΓΓ1) – (ΔΔ1)

 

Θέση 11 – 12:          (ΓΓ2) – (ΔΔ2)

 

Θέση 13 – 14:          (ΓΓ3) – (ΔΔ3)

 

Θέση 15:                     (ΓΓ4)

 

 

13.4.2018

 

ΤΕΛΙΚΟΣ       :           Νικητές αγώνων ΑΑ1 / ΒΒ2  -  ΒΒ1 / ΑΑ2

 

3η – 4η Θέση  :           Ηττημένοι αγώνων ΑΑ1 / ΒΒ2  -  ΒΒ1 / ΑΑ2

 

 

 

Σημείωση:   ΄Οπου ΑΑ1 ο 1ος του ΑΑ Ομίλου, όπου ΒΒ1 ο 1ος του ΒΒ Ομίλου, όπου ΓΓ1 ο 1ος του ΓΓ Ομίλου. όπου ΔΔ1 ο 1ος του ΔΔ Ομίλου ΄Οπου ΑΑ2 ο 2ος του ΑΑ Ομίλου, όπου ΒΒ2 ο 2ος του ΒΒ Ομίλου, όπου ΓΓ2 ο 2ος του ΓΓ Ομίλου. όπου ΔΔ2 ο 2ος του ΔΔ Ομίλου ΄Οπου ΑΑ3 ο 3ος  του ΑΑ ομίλου, όπου ΒΒ3 ο 3ος του ΒΒ Ομίλου, όπου ΓΓ3 ο 3ος του ΓΓ Ομίλου. όπου ΔΔ3 ο 3ος του ΔΔ Ομίλου. ΄Οπου ΑΑ4 ο 4ος του ΑΑ Ομίλου. ΄Οπου ΒΒ4 ο 4ος του ΒΒ Ομίλου. Oπου ΓΓ4 ο 4ος του ΓΓ Ομίλου. 

Χορηγοί

                          
  • mrbahiscdn.com sbobets1.com casinomaxitv.com bets10game.biz bahistakip.com