ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΔΙΑΣΩΜΑΤΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ 2017/2018 Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

 

 

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΔΙΑΣΩΜΑΤΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ 2017/2018

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ΓΥΡΟΣ (ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: ΣΑΒΒΑΤΟ 11.00π.μ. , 3.30μ.μ. , ΔΕΥΤΕΡΑ 7.30.μ.μ.,ΤΕΤΑΡΤΗ 7.30μ.μ.)

 

 

1η Αγωνιστική                                2η Αγωνιστική                                  3η Αγωνιστική

21.10.2017                                       4.11.2017                                          11.11.2017

 

10 – 1                                                6 – 10                                                 2 – 10

  2 – 9                                                 7 – 5                                                   3 – 1

  3 – 8                                                 8 – 4                                                   4 – 9

  4 – 7                                                 9 – 3                                                   5 – 8

  5 – 6                                                 1 – 2                                                   6 – 7

 

4η Αγωνιστική                                5η Αγωνιστική                                6η Αγωνιστική

20.11.2017 (ΔΕΥΤΕΡΑ)                 25.11.2017                                        9.12.2017

 

10 – 7                                                 3 – 10                                                 10 – 8

  8 – 6                                                 4 – 2                                                     9 – 7

  9 – 5                                                 5 – 1                                                     1 – 6

  1 – 4                                                 6 – 9                                                     2 – 5

  2 – 3                                                 7 – 8                                                     3 – 4

 

7η Αγωνιστική                                  8η Αγωνιστική                                9ηΑγωνιστική

16.12.2017                                        30.12.2017                                        13.1.2018

 

4 – 10                                                 10 – 9                                                 5 – 10

5 – 3                                                     1 – 8                                                  6 – 4

6 – 2                                                     2 – 7                                                  7 – 3

7 – 1                                                     3 – 6                                                  8 – 2

8 – 9                                                     4 – 5                                                 9 – 1

 

 ΟΜΑΔΕΣ:

 

1.  ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ                           6.ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ

2.  Ε.Ν.ΚΥΘΡΑΙΑΣ                            7.ΑΣΠΙΔΑ ΔΑΣΟΥΠΟΛΗΣ

3.  ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ                      8.ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ

4.  Α.Ο.Σ. ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ          9.ΧΑΡ. ΠΕΤΤΕΜΕΡΙΔΗΣ/ ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ

5.  ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ                     10.ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

                                                                 

Σημείωση: Οι εντός έδρας αγώνες του Σωματείου Άρη Λεμεσού θα διεξάγονται Σάββατο η ώρα 11.00π.μ.

 

 

 B’ ΓΥΡΟΣ (ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: ΣΑΒΒΑΤΟ 11.00π.μ. , 3.30μ.μ., ΔΕΥΤΕΡΑ 7.30.μ.μ.,ΤΕΤΑΡΤΗ 7.30μ.μ.)

 

 

1η Αγωνιστική                               2η Αγωνιστική                       3η Αγωνιστική

22.1.2018 ( ΔΕΥΤΕΡΑ)                10.2.2018                                       24.2.2018

 

1 – 10                                                 10 – 6                                                 10 – 2

9 – 2                                                   5 – 7                                                   1 – 3

8 – 3                                                   4 – 8                                                   9 – 4

7 – 4                                                   3 – 9                                                   8 – 5

6 – 5                                                   2 – 1                                                   7 – 6

 

4η Αγωνιστική                               5η Αγωνιστική                        6η Αγωνιστική

3.3.2018                                          17.3.2018                                       24.3.2018

 

7 – 10                                                10 – 3                                                8 – 10

6 – 8                                                   2 – 4                                                   7 – 9

5 – 9                                                   1 – 5                                                   6 – 1

4 – 1                                                   9 – 6                                                   5 – 2

3 – 2                                                   8 – 7                                                   4 – 3

 

7η Αγωνιστική                              8η Αγωνιστική                                   9η Αγωνιστική

31.3.2018                                      16.4.2018 (ΔΕΥΤΕΡΑ)                         28.4.2018

 

10 – 4                                                 9 – 10                                                 10 - 5

3 – 5                                                   8 – 1                                                    4 – 6

2 – 6                                                   7 – 2                                                    3 – 7

1 – 7                                                   6 – 3                                                    2 – 8

9 – 8                                                   5 – 4                                                    1 – 9

 

ΟΜΑΔΕΣ:

1.  ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ                              6.ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ

2.  Ε.Ν.ΚΥΘΡΑΙΑΣ                             7.ΑΣΠΙΔΑ ΔΑΣΟΥΠΟΛΗΣ

3.  ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ                        8.ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ

4.  Α.Ο.Σ. ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ            9.ΧΑΡ. ΠΕΤΤΕΜΕΡΙΔΗΣ/ ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ

5.  ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ                       10.ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

 

Σημείωση: Οι εντός έδρας αγώνες του Σωματείου Άρη Λεμεσού θα διεξάγονται Σάββατο η ώρα 11.00π.μ.

 

 

Χορηγοί