ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΔΙΑΣΩΜΑΤΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ 2018 / 2019

 

ΑΣΚΗΤΗΡΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

 

 

A΄ΦΑΣΗ

 

 ΩΡΑ : 4.30μ.μ.

 

 

A΄ΟΜΙΛΟΣ

 

 

1η Αγωνιστική                 2η Αγωνιστική                      3η Αγωνιστική

28.12.2018                            28.12.2018                            28.12.2018

 

 1 – 4                                       4 – 3                                        2 – 4

 2 – 3                                       1 – 2                                        3 – 1

 

 ΟΜΑΔΕΣ:                                                    

 1.  Κ.Ν. ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ        

 2.  CANDERELΑΠΟΕΛ     

 3.  PRS ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ 

 4.  Ε.Ν. ΚΥΘΡΑΙΑΣ

 

 

 Β΄ΟΜΙΛΟΣ

 

1η Αγωνιστική                      2η Αγωνιστική                 3η Αγωνιστική

28.12.2018                             28.12.2018                           28.12.2018

 

1 – 4                                       4 – 3                                       2 – 4

2 – 3                                       1 – 2                                       3 – 1

 

ΟΜΑΔΕΣ:                                                    

 1. ΕΘΑ ΕΓΚΩΜΗΣ  

 2.  ΑΝΑΤΟΛΗ ΛΑΤΣΙΩΝ     

 3.  Α.Ο.Σ. ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ

 4.  ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

 

 

 Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

 

1η Αγωνιστική                      2η Αγωνιστική                   3η Αγωνιστική

28.12.2018                          28.12.2018                              28.12.2018

 

1 – 4                                        4 – 3                                       2 – 4

2 – 3                                        1 – 2                                       3 – 1

 

ΟΜΑΔΕΣ:                                                    

 1.  ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ       

 2.  ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ

 3.  ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ           

 4.  ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ

 

 

 Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

 

1η Αγωνιστική                      2η Αγωνιστική                      3η Αγωνιστική

28.12.2018                            28.12.2018                         28.12.2018

 

1 – 4                                        4 – 3                                      2 – 4

2 – 3                                        1 – 2                                      3 – 1

 

 

ΟΜΑΔΕΣ:                                                    

 1.  ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

 2.  ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ            

 3.  ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ        

 4.  ΔΑΦΝΗ ΤΡΟΥΛΛΩΝ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Β’ΦΑΣΗ

(ΩΡΑ: 4.30μ.μ.

 

  (ΘΕΣΕΙΣ 1 – 8)

 

 

            ΟΜΙΛΟΣ ΑΑ                                          ΟΜΙΛΟΣ ΒΒ               

 

1.            (Α1)                                                             (Α2)                         

2.            (Β2)                                                             (Β1)                         

3.            (Γ1)                                                              (Γ2)                          

4.            (Δ2)                                                               (Δ1)                          

 

 

 

1η Αγωνιστική                                  2η Αγωνιστική                       3η Αγωνιστική

3.1.2019                                             3.1.2019                                   3.1.2019

 

1 – 4                                                    4 – 3                                        2 – 4

2 – 3                                                    1 – 2                                        3 – 1

 

 

                                               

 Σημείωση:   ΄Οπου Α1 ο 1ος του Α Ομίλου, όπου Β1 ο 1ος του Β Ομίλου. ΄Οπου Α2 ο 2ος του Α Ομίλου, όπου Β2 ο 2ος του Β Ομίλου. Οπου Γ1 ο 1ος του Γ Ομίλου, όπου Δ1 ο 1ος του Δ Ομίλου.  ΄Οπου Γ2 ο 2ος του Γ Ομίλου, όπου Δ2 ο 2ος του Δ Ομίλου.

 

 

 

 Β’ΦΑΣΗ

(ΘΕΣΕΙΣ 9 – 16)

           

 

                 ΟΜΙΛΟΣ ΓΓ                                                                  ΟΜΙΛΟΣ ΔΔ

 

 1.                 Α3                                                                                    Α4

 2.                 Β4                                                                                   Β3                                                                                                    

 3.                 Γ3                                                                                    Γ4

 4.                  Δ4                                                                                    Δ3

 

 

           

1η Αγωνιστική                              2η Αγωνιστική                      3η Αγωνιστική

3.1.2019                                          3.1.2019                                   3.1.2019

 

1 – 4                                                    4 – 3                                        2 – 4

2 – 3                                                    1 – 2                                        3 – 1

 

 

Σημείωση: ΄Οπου Α3 ο 3ος του Α Ομίλου, όπου Β3 ο 3ος του Β Ομίλου.΄ Οπου Γ3   ο 3ος του Γ Ομίλου, όπου Δ3 ο 3ος του Δ Ομίλου.  ΄Οπου Β4 ο 4ος του Β Ομίλου,  Γ4 ο 4ος του Γ Ομίλου, όπου Δ4 ο 4ος του Δ Ομίλου. ‘Οπου Δ4 ο 4ος του Δ Ομίλου.

 

 

 

Γ’ ΦΑΣΗ

(ΩΡΑ:4.30μ.μ.)

 

4.1.2019

 

Αγώνες για Θέσεις 1 – 4

 

(ΑΑ1) – (ΒΒ2)

(ΒΒ1) – (ΑΑ2)

 

Θέση 5 – 6    :           (ΑΑ3) – (ΒΒ3)

 

Θέση 7 – 8    :           (ΑΑ4) – (ΒΒ4)

 

Θέση 9 – 10  :           (ΓΓ1) – (ΔΔ1)

 

Θέση 11 – 12:          (ΓΓ2) – (ΔΔ2)

 

Θέση 13 – 14:          (ΓΓ3) – (ΔΔ3)

 

Θέση 15 – 16 :         (ΓΓ4)  – (ΔΔ4)

 

 

4.1.2019

 

ΤΕΛΙΚΟΣ       :           Νικητές αγώνων ΑΑ1 / ΒΒ2  -  ΒΒ1 / ΑΑ2

 

3η – 4η Θέση  :           Ηττημένοι αγώνων ΑΑ1 / ΒΒ2  -  ΒΒ1 / ΑΑ2

 

 

Σημείωση:   ΄Οπου ΑΑ1 ο 1ος του ΑΑ Ομίλου, όπου ΒΒ1 ο 1ος του ΒΒ Ομίλου, όπου ΓΓ1 ο 1ος του ΓΓ Ομίλου. όπου ΔΔ1 ο 1ος του ΔΔ Ομίλου ΄Οπου ΑΑ2 ο 2ος του ΑΑ Ομίλου, όπου ΒΒ2 ο 2ος του ΒΒ Ομίλου, όπου ΓΓ2 ο 2ος του ΓΓ Ομίλου. όπου ΔΔ2 ο 2ος του ΔΔ Ομίλου ΄Οπου ΑΑ3 ο 3ος  του ΑΑ ομίλου, όπου ΒΒ3 ο 3ος του ΒΒ Ομίλου, όπου ΓΓ3 ο 3ος του ΓΓ Ομίλου. όπου ΔΔ3 ο 3ος του ΔΔ Ομίλου. ΄Οπου ΑΑ4 ο 4ος του ΑΑ Ομίλου. ΄Οπου ΒΒ4 ο 4ος του ΒΒ Ομίλου. Oπου ΓΓ4 ο 4ος του ΓΓ Ομίλου.

 

  

Χορηγοί

                          
  • betboo giriş 1xbet giriş youwin giriş casino siteleri odll bahis siteleri süperbahis giriş supertotobet giriş