ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΔΙΑΣΩΜΑΤΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018/2019

 

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΔΙΑΣΩΜΑΤΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018/2019

 

Α’ ΓΥΡΟΣ (ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: ΣΑΒΒΑΤΟ 3.30μ.μ. , ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7.30μ.μ.)

 

 

1η Αγωνιστική                     2η Αγωνιστική                                  3η Αγωνιστική

3.11.2018                                     17.11.2018                                   1.12.2018

  

  6 – 1                                                 4 – 6                                                   2 – 6

  2 – 5                                                 5 – 3                                                   3 – 1

  3 – 4                                                 1 – 2                                                   4 – 5

                                                                                               

4η Αγωνιστική                               5η Αγωνιστική                                   

15.12.2018                                      19.1.2019

 

 6 – 5                                                  3 – 6                                                  

 1 – 4                                                   5 – 1                                                   

 2 – 3                                                  4 – 2                                                                                                                                                  

                                               

 

ΟΜΑΔΕΣ:

 

1. Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ                                              5. ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

2. ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                                6. CANDRELΑΠΟΕΛ

3. Α.Σ. ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ

4. ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                             

                                             

 

 Σημείωση : Οι εντός έδρας αγώνες του Σωματείου Άρη  Λεμεσού θα διεξάγονται Σάββατο η ώρα 11.30 π.μ.

 

 

 

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΔΙΑΣΩΜΑΤΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018/2019

 

Β’ ΓΥΡΟΣ (ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: ΣΑΒΒΑΤΟ 3.30μ.μ. , ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  7.30μ.μ.)

 

 

 

 

1η Αγωνιστική                           2η Αγωνιστική                                  3η Αγωνιστική

16.2.2019                                    23.2.2019                                               2.3.2019

 

  1 – 6                                                 6 – 4                                                   6 – 2

  5 – 2                                                 3 – 5                                                   1 – 3

  4 – 3                                                 2 – 1                                                   5 – 4

                                                                                               

4η Αγωνιστική                              5η Αγωνιστική                                 

16.3.2019                                       23.3.2019

 

 5 – 6                                                  6 – 3                                                  

 4 – 1                                                 1 – 5                                                   

 3 – 2                                                  2 – 4                                                                                                                                                  

                                               

 ΟΜΑΔΕΣ:

 

1. Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ                                              5. ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

2. ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                                6. CANDRELΑΠΟΕΛ

3. Α.Σ. ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ

4. ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                            

 

 Σημείωση : Οι εντός έδρας αγώνες του Σωματείου Άρη  Λεμεσού θα διεξάγονται Σάββατο η ώρα 11.30 π.μ.

Χορηγοί

                          
  • betboo giriş 1xbet giriş youwin giriş casino siteleri odll bahis analiz süperbahis giriş 1xbet giriş tubidy