ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΔΙΑΣΩΜΑΤΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ 2018/2019 Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΔΙΑΣΩΜΑΤΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ 2018/2019

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α΄ΓΥΡΟΣ (ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: ΣΑΒΒΑΤΟ 3.30μ.μ., ΔΕΥΤΕΡΑ 7.30μ.μ., ΤΕΤΑΡΤΗ 7.30μ.μ.)

 

 

1η Αγωνιστική                                2η Αγωνιστική                                  3η Αγωνιστική

27.10.2018                                       3.11.2018                                          17.11.2018

 

  2 – 9                                                 7 – 5                                                   3 – 1

  3 – 8                                                 8 – 4                                                   4 – 9

  4 – 7                                                 9 – 3                                                   5 – 8

  5 – 6                                                 1 – 2                                                   6 – 7

 

4η Αγωνιστική                                5η Αγωνιστική                                    6η Αγωνιστική

26.11.2018 (ΔΕΥΤΕΡΑ)                 1.12.2018                                           10.12.2018 (ΔΕΥΤΕΡΑ)

 

  8 – 6                                                 4 – 2                                                     9 – 7

  9 – 5                                                 5 – 1                                                     1 – 6

  1 – 4                                                 6 – 9                                                     2 – 5

  2 – 3                                                 7 – 8                                                     3 – 4

 

7η Αγωνιστική                         8η Αγωνιστική                                 9ηΑγωνιστική

29.12.2018                                    12.1.2019                                      19.1.2019

 

5 – 3                                                     1 – 8                                                  6 – 4

6 – 2                                                     2 – 7                                                  7 – 3

7 – 1                                                     3 – 6                                                  8 – 2

8 – 9                                                     4 – 5                                                   9 – 1

 

 ΟΜΑΔΕΣ:

 

1.   ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ                                  6. ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ

2.   Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ                            7. ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ                                  

3.   ΑΝΑΤΟΛΗ ΛΑΤΣΙΩΝ                       8. Α.Ο.Σ. ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ

4.   ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                9. ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ

5.   ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ                                         

                                                                 

 

 

 

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΔΙΑΣΩΜΑΤΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ 2018/2019

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

B’ ΓΥΡΟΣ (ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: ΣΑΒΒΑΤΟ 3.30μ.μ., ΔΕΥΤΕΡΑ 7.30μ.μ., ΤΕΤΑΡΤΗ 7.30μ.μ.)

 

1η Αγωνιστική                               2η Αγωνιστική                       3η Αγωνιστική

28.1.2019 (ΔΕΥΤΕΡΑ)                  2.2.2019                                        9.2.2019

 

9 – 2                                                   5 – 7                                                   1 – 3

8 – 3                                                   4 – 8                                                   9 – 4

7 – 4                                                   3 – 9                                                   8 – 5

6 – 5                                                   2 – 1                                                   7 – 6

 

4η Αγωνιστική                               5η Αγωνιστική                       6η Αγωνιστική

16.2.2019                                       23.2.2019                                            16.3.2019

 

6 – 8                                                   2 – 4                                                   7 – 9

5 – 9                                                   1 – 5                                                   6 – 1

4 – 1                                                   9 – 6                                                   5 – 2

3 – 2                                                   8 – 7                                                   4 – 3

 

7η Αγωνιστική                           8η Αγωνιστική                                   9η Αγωνιστική

23.3.2019                                      6.4.2019                                                  20.4.2019

 

3 – 5                                                   8 – 1                                                    4 – 6

2 – 6                                                   7 – 2                                                    3 – 7

1 – 7                                                   6 – 3                                                    2 – 8

9 – 8                                                   5 – 4                                                    1 – 9

 

 

 

ΟΜΑΔΕΣ:

 

1.   ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ                                   6. ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ

2.   Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ                           7. ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ                                  

3.   ΑΝΑΤΟΛΗ ΛΑΤΣΙΩΝ                      8. Α.Ο.Σ. ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ

4.   ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                 9. ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ

5.   ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ 

 

 

                                      

Χορηγοί

                          
  • betboo giriş 1xbet giriş youwin giriş casino siteleri odll bahis siteleri süperbahis giriş supertotobet giriş