Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 16/4/2018, PLAY–OFFS/OUT 16/4/2018, 18/4/2018, 21/4/2018, ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ - ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 18/4/2018, ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 21/4/2018, 22/4/2018

 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 16/4/2018 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (17η Αγωνιστική)

 

ΑΣΠΙΔΑ ΔΑΣΟΥΠΟΛΗΣ –  Ε.Ν.ΚΥΘΡΑΙΑΣ                                                      Αντρέας Θεοφάνους

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΖΑΜΠΑ – ΠΑΛΛΟΥΡΙΩΤΙΣΣΑ)

 

ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ– ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ                                                           Ανδρέας Κοκκίνης 

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ)

 

ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ – Α.Ο.Σ.ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ                                             Χρύσης Σπύρου

(ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ)

 

ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ – ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ                                              Αντώνης Βασιλειάδης

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ ΑΛΑΜΠΡΑΣ)

 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 16/4/2018 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (2η Αγωνιστική / PlayOut)

 

ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ                                                   Χριστόφορος Ιωαννίδης                                                

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ)

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  18/4/2018 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ( Ημιτελική Φάση – Επαναληπτικοί  Αγώνας )

 

ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ – ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                Πανίκος Τσουδερός 

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.1)

 

CANDERELΑΠΟΕΛ – GOODGATEΕΘΑ                                                  Δημήτρης Κρέκος                

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.2)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 18/4/2018 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (3η Αγωνιστική / PlayOut)

 

ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ– Α.Σ. ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ                                                                   Παναγιώτης Δαυίδ 

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/4/2018 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (2η Αγωνιστική / PlayOffs)

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ  – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ                    Δημήτρης Κρέκος               

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  21/4/2018 ΩΡΑ: 9.00 π.μ.

Δ΄ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

 

Επιδιαιτητής : Αντρέας Σάββα                                         

 

Παναγιώτης Δαυίδ 

Αντώνης Βασιλειάδης

Χριστόφορος Ιωαννίδης                                               

Αντρέας Βασιλείου

Πανίκος Δημητρίου

Τάσος Θεοφάνους

Αντρέας Θεοφάνους

Αιμίλιος Ευσταθίου

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  22/4/2018 ΩΡΑ: 10.00 π.μ.

Δ΄ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

 

Επιδιαιτητής : Αντρέας Σάββα                                         

 

Αντώνης Βασιλειάδης

Χριστόφορος Ιωαννίδης                                                

Αντρέας Βασιλείου

Πανίκος Δημητρίου

Αντρέας Κοκκίνης 

Αντρέας Θεοφάνους

Τάσος Θεοφάνους

Αιμίλιος Ευσταθίου

 

 

Χορηγοί

                          
  • mrbahiscdn.com sbobets1.com casinomaxitv.com bets10game.biz bahistakip.com