ΤΕΛΙΚΟΙ ΑΤΟΜΙΚΩΝ 27/3/2018, Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 28/3/2018, ΓΥΝΑΙΚΩΝ 30/3/2018, Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 31/3/2018

ΤΡΙΤΗ  27/3/2018 ΩΡΑ: 5.30 μ.μ.

 

ΤΕΛΙΚΟΙ ΠΑΓΚΥΠΡΙΩΝ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΝΕΩΝ / ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

 

Διαιτητές : Πανίκος Τσουδερός, Δημήτρης Κρέκος, Παναγιώτης Δαυίδ, Αντώνης Βασιλειάδης

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  28/3/2018 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (18η Αγωνιστική)

 

Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ                                         Παναγιώτης Δαυίδ     

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.1)

 

ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ  – CANDERELΑΠΟΕΛ                                Χριστόφορος Ιωαννίδης     

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ )

 

GOODGATEΕΘΑ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                                            Δημήτρης Κρέκος                                                                                                                            

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.2)

 

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ– ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                   Αντώνης Βασιλειάδης              

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ)                                       

 

ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ – Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ                                                         Πανίκος Τσουδερός        

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  30/3/2018 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (10η Αγωνιστική)

 

CANDERELΑΠΟΕΛ   – ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                          Τάσος Θεοφάνους

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.1)

 

Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ– Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ                                                                  Ανδρέας Σάββα

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.2)

 

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                                             Βάκης Ιωακείμ                                                              

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 31/3/2018 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (16η Αγωνιστική)

 

Ε.Ν. ΚΥΘΡΑΙΑΣ – ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ                                                           Ανδρέας Κοκκίνης

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)

 

ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ – ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ                                                  Αντρέας Βασιλείου      

(Β’ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ)                                                                           

 

ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ– ΑΣΠΙΔΑ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ                                           Πανίκος Δημητρίου

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 31/3/2018 ΩΡΑ: 11.00 π.μ.

 

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – Α.Ο.Σ.ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ                                     Χρίστος Αλεξάνδρου

 

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

 

 

Χορηγοί

                          
  • bahisciadamlar.com sbobet822.com