Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 21/3/2018, ΑΤΟΜΙΚΑ 22/3/2018, ΓΥΝΑΙΚΩΝ 23/3/2018, Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 24/3/2018

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  21/3/2018 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (17η Αγωνιστική)

 

ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ – GOODGATEΕΘΑ                                        Αντρέας Σάββα

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.1)

 

ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ                                                  Χρίστος Αλεξάνδρου             

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

 

CANDERELΑΠΟΕΛ – ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                              Δημήτρης Κρέκος                                                      

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.2)

 

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ– ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ                                      Χριστόφορος Ιωαννίδης                                                                 

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ )

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  21/3/2018 ΩΡΑ: 5.30 μ.μ.

 

Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ – ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                                             Αντρέας Βασιλείου          

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

 

 

ΠΕΜΠΤΗ  22/3/2018 ΩΡΑ: 5.00 μ.μ.

ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΑΤΟΜΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ  ΔΙΠΛΟ ΕΦΗΒΩΝ / ΔΙΠΛΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

 

Αντρέας Κόρτας

Παναγιώτης Δαυίδ   

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  23/3/2018 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ( 9η Αγωνιστική)

 

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ                                     Πανίκος Τσουδερός 

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ )

 

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ –  ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                  Αιμίλιος Ευσταθίου   

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ)

 

Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ  –  CANDERELΑΠΟΕΛ                                                       Ντίνος Σιάηλος                       

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 24/3/2018 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (15η Αγωνιστική)

 

ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ–ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ                                               Αντρέας  Κοκκίνης

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ)

 

ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ – Ε.Ν. ΚΥΘΡΑΙΑΣ                                                    Χρύσης Σπύρου

(ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ)

 

Α.Ο.Σ.ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ – ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ                              Αντώνης Βασιλειάδης  

(Β΄ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ)

                                                                                                                                      

ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                      Πανίκος Δημητρίου

(ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΑΜΠΡΑΣ) 

Χορηγοί

                          
  • bahisciadamlar.com sbobet822.com