ΑΤΟΜΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ/ΝΕΑΝΙΔΩΝ 5/3/2018, 6/3/2018, ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ - Β΄ΓΥΡΟΣ – Α΄ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 7/3/2018, 10/3/2018, ΓΥΝΑΙΚΩΝ 9/3/2018, Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 11/3/2018.

 

ΔΕΥΤΕΡΑ  5/3/2018 ΩΡΑ: 5.00 μ.μ.

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ

ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

 Αντώνης Βασιλειάδης       

Παναγιώτης Δαυίδ   

Πανίκος Δημητρίου                          

Τάσος Θεοφάνους         

Αιμίλιος Ευσταθίου

 

ΤΡΙΤΗ  6/3/2018 ΩΡΑ: 5.00 μ.μ.

ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΑΤΟΜΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΕΦΗΒΩΝ / ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

Παναγιώτης Δαυίδ   

Αντρέας Κόρτας

Πανίκος Δημητρίου                          

Αντρέας Κοκκίνης                            

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  7/3/2018 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ( Γ΄ Γύρος – Α΄ Αγώνας )

 

CANDERELΑΠΟΕΛ – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                                   Αντρέας Θεοφάνους

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.1)

 

GOODGATEΕΘΑ – Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ                                                      Πανίκος Τσουδερός                                                                                                                                                                                                                                  (ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.2)

 

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ– ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                      Αντρέας Σάββα

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ)

 

ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ                                Δημήτρης Κρέκος                                                                                     

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ)

 

ΠΕΜΠΤΗ  8/3/2018 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ / ΓΥΝΑΙΚΩΝ

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΖΑΜΠΑ, ΠΑΛΛΟΥΡΙΩΤΙΣΣΑ)

 

Τάσος Θεοφάνους

Αιμίλιος Ευσταθίου

                          

                                                                                                                             

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  9/3/2018 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (6η Αγωνιστική)

 

CANDERELΑΠΟΕΛ – ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                          Χριστόφορος Ιωαννίδης                      

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.1)

 

Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ– ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                              Πανίκος Τσουδερός                  

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.2)

 

Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ  – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                                         Αντρέας Βασιλείου

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  10/3/2018 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ( Γ΄ Γύρος – Επαναληπτικός Αγώνας )

 

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – CANDERELΑΠΟΕΛ                                     Αντρέας Κόρτας

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΖΑΜΠΑ, ΠΑΛΛΟΥΡΙΩΤΙΣΣΑ)

 

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ               Αντώνης Βασιλειάδης       

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ)

 

ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ– ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ                        Χριστόφορος Ιωαννίδης

 (ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.1)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  10/3/2018 ΩΡΑ: 11.00 π.μ.

 

Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ  –  GOODGATEΕΘΑ                                                  Χρίστος Αλεξάνδρου

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  11/3/2018 ΩΡΑ: 9.00 π.μ.

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΔΙΑΣΩΜΑΤΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

 

Αντρέας Κοκκίνης 

Ανδρέας Θεοφάνους

Τάσος Θεοφάνους         

Αιμίλιος Ευσταθίου   

 

 

Χορηγοί

                          
  • mrbahiscdn.com sbobets1.com