ΑΤΟΜΙΚΑ 26/2/2018, 27/2/2018, Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 28/2/2018, ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2/3/2018, Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3/3/2018 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3/3/2018

 

ΔΕΥΤΕΡΑ  26/2/2018 ΩΡΑ: 5.00 μ.μ.

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΙΠΛΟ ΜΙΚΤΟ ΕΦΗΒΩΝ / ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

Παναγιώτης Δαυίδ

Τάσος Θεοφάνους

 

ΤΡΙΤΗ  27/2/2018 ΩΡΑ: 5.00 μ.μ.

ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΔΙΠΛΟ ΠΑΙΔΩΝ / ΔΙΠΛΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

Αντρέας Κοκκίνης

Αιμίλιος Ευσταθίου   

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  28/2/2018 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (15η Αγωνιστική)

 

CANDERELΑΠΟΕΛ – GOODGATEΕΘΑ                                                     Δημήτρης Κρέκος                                                                                                                                                                                                                              (ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.1)

 

ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ –  ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                                      Χρίστος Αλεξάνδρου            

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

 

ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ –  ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ                                     Πανίκος Τσουδερός 

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.2)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  28/2/2018 ΩΡΑ: 5.30 μ.μ.

 Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ – Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ                                             Αντρέας Βασιλείου                                                                   

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  2/3/2018 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (7η Αγωνιστική)

 

CANDERELΑΠΟΕΛ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                                        Αντρέας Θεοφάνους

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.1)

 

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ – Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ                                          Αιμίλιος Ευσταθίου   

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ)

          

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ –  Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ                                                                    Βάκης Ιωακείμ

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/3/2018 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (13η Αγωνιστική)

 

ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ–ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ                                        Αντρέας Κόρτας

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ))                                                                          

 

ΑΣΠΙΔΑ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ  – ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                        Χριστόφορος Ιωαννίδης                             

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΖΑΜΠΑ – ΠΑΛΛΟΥΡΙΩΤΙΣΣΑ)

 

Α.Ο.Σ. ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ –  ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ                          Πανίκος Δημητρίου

(Β΄ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΤΣΙΩΝ)

 

ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ – Ε.Ν. ΚΥΘΡΑΙΑΣ                                                    Ντίνος Σιάηλος                                                                                          

(Β΄ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ)

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  3/3/2018 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (15η Αγωνιστική)

 ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ              Αντώνης Βασιλειάδης       

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ)

 

 

 

 

Χορηγοί

                          
  • mrbahiscdn.com sbobets1.com