Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 21/2/2018, ΓΥΝΑΙΚΩΝ 23/2/2018, Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 24/2/2018, Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 25/2/2018

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  21/2/2018 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (14η Αγωνιστική)

 

GOODGATE ΕΘΑ – Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ                                                    Πανίκος Τσουδερός                                                                                                                                                                                                                                          (ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.1)

 

Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ  – ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                                         Αντρέας Σάββα                                                                                                                                                                                                                                   (ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.2)

 

ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ – ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                     Αντώνης Βασιλειάδης              

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.3)

 

ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ – ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                                Δημήτρης Κρέκος                                                                                                      

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)

 

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ –  CANDERELΑΠΟΕΛ                                Παναγιώτης Δαυίδ

(ΑΣΚ. ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ )

 

                                       

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  23/2/2018 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (6η Αγωνιστική)

 

Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ – CANDERELΑΠΟΕΛ                                                 Αντρέας Θεοφάνους

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.1)

 

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                             Αντρέας Κόρτας

(ΑΣΚ. ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ )

          

Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ – ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                                                      Ντίνος Σιάηλος

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 24/2/2018 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (12η Αγωνιστική)

 

ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ – ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ                               Πανίκος Δημητρίου

(ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΑΜΠΡΑΣ)                                                                          

 

ΑΣΠΙΔΑ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ  –  ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ                                           Τάσος Θεοφάνους

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΖΑΜΠΑ – ΠΑΛΛΟΥΡΙΩΤΙΣΣΑ)

 

ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ  – ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ                                  Χριστόφορος Ιωαννίδης                             

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 24/2/2018 ΩΡΑ: 11.00 π.μ.

 

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ  –  Ε.Ν. ΚΥΘΡΑΙΑΣ                                                               Βάκης Ιωακείμ

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  25/2/2018 ΩΡΑ: 9.00 π.μ.

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΔΙΑΣΩΜΑΤΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

 

Αντρέας Κοκκίνης 

Ανδρέας Θεοφάνους

Τάσος Θεοφάνους         

Αιμίλιος Ευσταθίου   

 

 

Χορηγοί

                          
  • mrbahiscdn.com sbobets1.com