ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ / ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 6/2/2018, ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ - Β΄ΓΥΡΟΣ – ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 7/2/2018, ΓΥΝΑΙΚΩΝ 9/2/2018, Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 10/2/2018.

 

ΤΡΙΤΗ  6/2/2018 ΩΡΑ: 5.00 μ.μ.

ΠΑΓΚΥΠΡΙA ΑΤΟΜΙΚA ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑTA ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ / ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

Παναγιώτης Δαυίδ   

Πανίκος Δημητρίου                          

Τάσος Θεοφάνους         

Αιμίλιος Ευσταθίου

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  7/2/2018 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ( Β΄ Γύρος – Επαναληπτικός Αγώνας )

 

CANDERELΑΠΟΕΛ – ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ                                                 Αντρέας Κοκκίνης                                                                                                                                                                                                                                   (ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.1)

 

Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ– ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                                            Αντρέας Σάββα

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.2)

 

ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ– ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                       Δημήτρης Κρέκος                                                                                     

(ΑΣΚ. ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ)

 

ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ                                            Παναγιώτης Δαυίδ   

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ)

 

Α.Ο.Σ. ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ  –  ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ                Αντώνης Βασιλειάδης        

( Β΄ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ)

 

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ  –  ΑΣΠΙΔΑ ΔΑΣΟΥΠΟΛΗΣ                            Αντρέας Θεοφάνους

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.3)

 

Ε.Ν. ΚΥΘΡΑΙΑΣ  – Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ                                                                Πανίκος Τσουδερός               

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)                     

 

ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ – GOODGATEΕΘΑ                                     Πανίκος Δημητρίου                          

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ)

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  9/2/2018 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (5η Αγωνιστική)

 

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                       Αιμίλιος Ευσταθίου                    

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ)

 

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ– CANDERELΑΠΟΕΛ                          Αντρέας Θεοφάνους                         

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ)

 

Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ  – Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ                                                     Αντρέας Βασιλείου

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/2/2018 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (11η Αγωνιστική)

 

Ε.Ν. ΚΥΘΡΑΙΑΣ –  ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ                                                  Αντρέας Κόρτας

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)                     

                             

ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ – ΑΣΠΙΔΑ ΔΑΣΟΥΠΟΛΗΣ                                      Χρύσης Σπύρου

(ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ)

 

Α.Ο.Σ.ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ  –  ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ              Χριστόφορος Ιωαννίδης

(Β΄ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ)

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/2/2018 ΩΡΑ: 11.00 π.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (11η Αγωνιστική)

 

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ –   ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ                                                 Χρίστος Αλεξάνδρου

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

 

 

Χορηγοί

                          
  • mrbahiscdn.com sbobets1.com casinomaxitv.com bets10game.biz bahistakip.com