Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 22/1/2018, Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 24/1/2018, ΓΥΝΑΙΚΩΝ 26/1/2018

 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 22/1/2018 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (10η Αγωνιστική)

 

ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ– ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ                                               Πανίκος Δημητρίου                                     

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ)

 

ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ – ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ                                    Ανδρέας Κοκκίνης                                                                                                                                                                                                                      (ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΑΜΠΡΑΣ)                                                                          

 

ΑΣΠΙΔΑ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ  –  Α.Ο.Σ.ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ                            Τάσος Θεοφάνους

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.1)

 

ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ  – ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                                  Αντρέας Κόρτας

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ)

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  24/1/2018 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (12η Αγωνιστική)

 

GOODGATE ΕΘΑ – ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                                 Δημήτρης Κρέκος                                          

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.1)

 

ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ – Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ                                              Πανίκος Τσουδερός

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.2)

 

ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ – Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ                                                         Αντρέας Σάββα             

( ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)

 

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ –  ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                        Αντώνης Βασιλειάδης              

(ΑΣΚ. ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ )

 

ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – CANDERELΑΠΟΕΛ                                                 Χρίστος Αλεξάνδρου

 (ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

                                       

 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  26/1/2018 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (4η Αγωνιστική)

 

CANDERELΑΠΟΕΛ –  Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ                                                     Αιμίλιος Ευσταθίου

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.1)

 

Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ –  ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                                        Παναγιώτης Δαυίδ

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.2)

          

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                                         Βάκης Ιωακείμ

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

 

 

 

Χορηγοί

                          
  • mrbahiscdn.com sbobets1.com casinomaxitv.com bets10game.biz bahistakip.com