ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ - Α΄ΓΥΡΟΣ – ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 8/1/2018, Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 10/1/2018, ΓΥΝΑΙΚΩΝ 12/1/2018, ΤΗΓΟΡΙΑ 14/1/2018. Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 13/1/2018, Γ ΚΑ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ  8/1/2018 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ( Α΄ Γύρος – Επαναληπτικός  Αγώνας )

 

ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ –  ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΑ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ                                Πανίκος Δημητρίου                          

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ)

 

ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ – ΑΣΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ                                         Αιμίλιος Ευσταθίου                                                    

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.1)

 

ΜΙΧΑΗΛ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΙΔΑΛΙΟΥ – Ε.Ν. ΚΥΘΡΑΙΑΣ                                      Πανίκος Τσουδερός

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)                     

                                                                                                                                       

ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ – Α.Ο.Σ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ                                      Αντρέας Κοκκίνης                           

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ)

 

ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                                        Χρύσης Σπύρου 

(ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ)

 

ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                         Τάσος Θεοφάνους         

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.2)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ  8/1/2018 ΩΡΑ: 6.15 μ.μ.

ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ –  ΦΑΡΟΣ ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ                                    Πανίκος Τσουδερός                                            

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)                     

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  10/1/2018 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (10η Αγωνιστική)

 

CANDERELΑΠΟΕΛ – Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ                                                       Δημήτρης Κρέκος                                                     

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.1)

 

ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ – ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                     Αντρέας Σάββα            

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.2)

 

 

GOODGATEΕΘΑ – ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ                                                   Χριστόφορος Ιωαννίδης                    

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.3)

 

ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                                            Αντρέας Βασιλείου

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

 

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ                                          Πανίκος Τσουδερός                                                                   

(ΑΣΚ. ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ )

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12/1/2018 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ (3η Αγωνιστική)

 

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ–  Κ.Ν. ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ                                      Αντρέας Κοκκίνης                           

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ)

 

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ  – CANDERELΑΠΟΕΛ                                                             Ντίνος Σιάηλος  

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

 

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ– Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ                                                        Παναγιώτης Δαυίδ                       

(ΑΣΚ. ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ)                                                                       

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/1/2018 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (9η Αγωνιστική)

 

ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ – Ε.Ν. ΚΥΘΡΑΙΑΣ                                         Πανίκος Δημητρίου

(ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΛΑΜΠΡΑΣ)                     

 

ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ –  ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                                   Χρύσης Σπύρου                                                                                                                                                                                                                       (ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ)

 

ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ – Α.Ο.Σ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ                                      Αντρέας Κόρτας                                               

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ)

 

ΑΣΠΙΔΑ ΔΑΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ                                             Αντρέας Θεοφάνους                                       

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΖΑΜΠΑ)

 

               

ΚΥΡΙΑΚΗ  14/1/2018 ΩΡΑ: 9.00 π.μ.

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΔΙΑΣΩΜΑΤΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

 

Αντρέας Κόρτας                                              

Τάσος Θεοφάνους         

Ανδρέας Θεοφάνους

Αιμίλιος Ευσταθίου                  

 

 

Χορηγοί

                          
  • bahisciadamlar.com kaçak bahis mobil bahis giriş bedava bahis http://turkcecanlibahis.com kaçak bahis hacklink satışları 1xbet rivalo giriş youwin giriş casino siteleri betting3x.com bahis siteleri