ΤΕΛΙΚΟΙ ΑΤΟΜΙΚΩΝ 18/12/2017, ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ - Α΄ΓΥΡΟΣ – Α΄ΑΓΩΝΑΣ 20/12/2017

 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ  18/12/2017 ΩΡΑ: 6.00 μ.μ.

ΤΕΛΙΚΟΙ ΠΑΓΚΥΠΡΙΩΝ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΑΝΔΡΩΝ / ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

 

Επιδιαιτητής : Ανδρέας Σάββα

Διαιτητές : Δημήτρης Κρέκος, , Παναγιώτης Δαυίδ, Αντώνης Βασιλειάδης , Χριστόφορος Ιωαννίδης

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  20/12/2017 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ( Α΄ Γύρος – Α΄ Αγώνας )

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΑ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ – ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ                                  Βάκης Ιωακείμ                   

(ΙΖ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ)

 

ΑΣΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ                                         Πανίκος Δημητρίου                          

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΣΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ)

 

Ε.Ν. ΚΥΘΡΑΙΑΣ – ΜΙΧΑΗΛ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΙΔΑΛΙΟΥ                                        Πανίκος Τσουδερός

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)                      

                                                                                                                                       

ΦΑΡΟΣ ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ – ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ                                                   Αιμίλιος Ευσταθίου                                                                                                                                                                                                                           (ΑΣΚ. (ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.1)

 

Α.Ο.Σ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ– ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ                                             Αντώνης Βασιλειάδης

( Β΄ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΤΣΙΩΝ)

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ– ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ                                            Αντρέας Θεοφάνους

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.2)

 

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ                                       Τάσος Θοφάνους   

(ΑΣΚ. ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ)

 

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ                                Αντρέας Κοκκίνης                           

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.3)

 

 

 

Χορηγοί