Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 13/12/2017, ΠΕΜΠΤΗ 14/12/2017, ΓΥΝΑΙΚΩΝ 15/12/2017, Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 16/12/2017 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 17/12/2017

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  13/12/2017 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (9η Αγωνιστική)

 

ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ – Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ                                     Πανίκος Τσουδερός                                             

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.1)

 

CANDERELΑΠΟΕΛ – ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                                    Δημήτρης Κρέκος                                                     

 (ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.2)

 

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – GOODGATEΕΘΑ                                        Αντώνης Βασιλειάδης              

(ΑΣΚ. ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ )

 

ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                                Χρίστος Αλεξάνδρου

 (ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

                                       

TΕΤΑΡΤΗ 13/12/2017 ΩΡΑ: 5.30 μ.μ.

 

Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ – ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ                                                      

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)    Αντρέας Βασιλείου      

 

ΠΕΜΠΤΗ  14/12/2017 ΩΡΑ: 6.00 μ.μ.

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΙΠΛΟ ΜΙΚΤΟ ΑΝΔΡΩΝ / ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

 

Παναγιώτης Δαυίδ

Χριστόφορος Ιωαννίδης

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  15/12/2017 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Α’ Γύρος – Επαναληπτικός  Αγώνας)

 

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ – CANDERELΑΠΟΕΛ                              Τάσος Θεοφάνους

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.1

 

A.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ  –  ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                                            Ντίνος Σιάηλος                       

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (7η Αγωνιστική)

 

ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ– Ε.Ν. ΚΥΘΡΑΙΑΣ                                                             Αντρέας Κόρτας

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ)

 

ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ                                                 Χρύσης Σπύρου

(ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ)                                                                           

 

ΑΣΠΙΔΑ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ – ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ                                            Ανδρέας Κοκκίνης

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.2)

 

Α.Ο.Σ.ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                          Πανίκος Δημητρίου

(Β΄ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΤΣΙΩΝ)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  17/12/2017 ΩΡΑ: 9.00 π.μ.

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΔΙΑΣΩΜΑΤΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

 

Ανδρέας Κοκκίνης

Τάσος Θεοφάνους         

Ανδρέας Θεοφάνους

Αιμίλιος Ευσταθίου   

 

 

 

Χορηγοί