Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 20/11/2017, ΑΤΟΜΙΚΑ 21/11/2017, Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 22/11/2017, ΑΤΟΜΙΚΑ 23/11/2017, ΓΥΝΑΙΚΩΝ 24/11/2017, Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 25/11/2017.

 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 20/11/2017 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (4η Αγωνιστική)

 

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΑΣΠΙΔΑ ΔΑΣΟΥΠΟΛΗΣ                                                        Βάκης Ιωακείμ

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

 

ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ  –  ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ                                      Πανίκος Δημητρίου

(ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΑΜΠΡΑΣ)

 

ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ– Α.Ο.Σ.ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ                          Χριστόφορος Ιωαννίδης                                        

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ)

 

Ε.Ν. ΚΥΘΡΑΙΑΣ – ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ                                                         Αντρέας Κοκκίνης      

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)

 

ΤΡΙΤΗ 21/11/2017 ΩΡΑ: 6.00 μ.μ.

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΙΠΛΟ ΑΝΔΡΩΝ / ΔΙΠΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

 

Παναγιώτης Δαυίδ

Πανίκος Δημητρίου

Τάσος  Θεοφάνους

Αιμίλιος Ευσταθίου   

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  22/11/2017 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (6η Αγωνιστική)

 

GOODGATEΕΘΑ – CANDERELΑΠΟΕΛ                                              Αντώνης Βασιλειάδης              

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.1)

 

Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ – Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ                                                         Πανίκος Τσουδερός

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.2)

 

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ – ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                     Παναγιώτης Δαυίδ

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ)                           

 

ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ                                       Δημήτρης Κρέκος                                                      

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)

 

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ– ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                         Αντρέας Κόρτας                                                                                                                                                                                                                                                    (ΑΣΚ. ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ )

 

ΠΕΜΠΤΗ 23/11/2017 ΩΡΑ: 6.00 μ.μ.

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΤΟΜΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ / ΑΤΟΜΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

 

Αντρέας Σάββα

Αντώνης Βασιλειάδης              

Αντρέας Κόρτας

Αντρέας Κοκκίνης                                                                                

                    

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  24/11/2017 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (2η Αγωνιστική)

 

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – CANDERELΑΠΟΕΛ                                         Αιμίλιος Ευσταθίου   

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ)

 

Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                         Αντρέας Θεοφάνους

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.1)

 

Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ  –  ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                                      Ντίνος Σιάηλος                        

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/11/2017 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (5η Αγωνιστική)

 

ΑΣΠΙΔΑ ΔΑΣΟΥΠΟΛΗΣ –  ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ                              Τάσος  Θεοφάνους

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.1)

 

ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ – ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ                                         Αντρέας Βασιλείου      

(ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ)

 

Α.Ο.Σ.ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ  –  Ε.Ν. ΚΥΘΡΑΙΑΣ                                Χριστόφορος Ιωαννίδης

(Β΄ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ)

 

ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                                   Χρίστος Αλεξάνδρου

(Β΄ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ)

 

 

Χορηγοί

                          
  • bahisciadamlar.com sbobet822.com