ΑΤΟΜΙΚΟ 31/10/2017, Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1/11/2017, ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ 2/11/2017, Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 4/11/2017

 

ΤΡΙΤΗ  31/10/2017 ΩΡΑ: 6.00 μ.μ.

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

 Πανίκος Τσουδερός

Αντώνης Βασιλειάδης                  

Χριστόφορος Ιωαννίδης

Αντρέας Κοκκίνης                                                                                

Πανίκος Δημητρίου

Τάσος Θεοφάνους

Αιμίλιος Ευσταθίου   

Ανδρέας Θεοφάνους

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  1/11/2017 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (3η Αγωνιστική)

 

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ –  GOODGATEΕΘΑ                                Αντρέας Σάββα     

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ)

 

CANDERELΑΠΟΕΛ – ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                                Δημήτρης Κρέκος                                               

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.1)

 

Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ   –  ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ                                                   Πανίκος Τσουδερός

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.2)

 

Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ                                         Αντρέας Βασιλείου

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

 

ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                               Χριστόφορος Ιωαννίδης

(ΑΣΚ. ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ )

                           

ΠΕΜΠΤΗ 2/11/2017 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ (2η Αγωνιστική)

 

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  ΚΥΠΡΟΥ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ                  Αντρέας Κόρτας

(ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΥΠΡΟΥ)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/11/2017 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (2η Αγωνιστική)

 

ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ – ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                                          Ανδρέας Θεοφάνους

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ)

 

ΑΣΠΙΔΑ ΔΑΣΟΥΠΟΛΗΣ– ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ                                             Αιμίλιος Ευσταθίου   

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.1)

 

ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ  – Α.Ο.Σ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ                         Παναγιώτης Δαυίδ                                                      

(ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΑΜΠΡΑΣ)

 

ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ  –  Ε.Ν. ΚΥΘΡΑΙΑΣ                                                        Αντρέας Κοκκίνης 

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ)

 

 

Χορηγοί

                          
  • betboo giriş 1xbet giriş youwin giriş casino siteleri odll bahis analiz süperbahis giriş 1xbet giriş tubidy