ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ PLAY–OFFS/OUT 19/4/2017, 22/4/2017, Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 22/4/2017, ΓΥΝΑΙΚΩΝ 22/4/2017

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 19/4/2017 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (3η Αγωνιστική / PlayOffs)

 

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ– Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ                                     Πανίκος Τσουδερός

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (3η Αγωνιστική / PlayOut)

 

ΧΑΡ.  ΠΕΤΤΕΜΕΡΙΔΗΣ NUROFEN  –   ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                            Δημήτρης Κρέκος

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ – Τραπ. 1 )

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/4/2017 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (4η Αγωνιστική / PlayOffs)

 

Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ – GOODGATEΕΘΑ                                                  Χριστόφορος Ιωαννίδης                                                                                                                                                                                                                                  (ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ –    Τραπ. 1 )

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/4/2017 ΩΡΑ: 11.00 π.μ.

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (4η Αγωνιστική / PlayOut)

 

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ –  ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                                          Αντρέας Βασιλείου

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/4/2017 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (18η Αγωνιστική)

 

Ε.Ν. ΚΥΘΡΑΙΑΣ – ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                                       Πανίκος Δημητρίου

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)                     

 

ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ– ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ                                                  Χρίστος Αλεξάνδρου

( ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ)

 

Α.Ο.Σ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ  – ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ                    Παναγιώτης Δαυίδ

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ  ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ)

 

ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ  –  ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ  ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ                     Αντρέας Κοκκίνης

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ)                     

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΑ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ –  ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ                                     Νίκη Σχίζα

(ΙΖ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ)

 

                         

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/4/2017 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ (13η Αγωνιστική)

 

CANDERELΑΠΟΕΛ   – Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ                                                    Τάσος Θεοφάνους

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ – Τραπ. 2 )

 

Κ.Ν. ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ –  ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                                      Αντρέας Θεοφάνους

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ – Τραπ. 3 )

 

Χορηγοί

                          
  • betboo giriş 1xbet giriş youwin giriş casino siteleri odll bahis analiz süperbahis giriş 1xbet giriş tubidy