ΑΤΟΜΙΚΑ 28/2/2017, 2/3/2017 , Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1/3/2017, Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 4/3/2017, ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 4/3/2017

 

 

ΤΡΙΤΗ  28/2/2017 ΩΡΑ: 4.30 μ.μ.

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΙΠΛΟ ΕΦΗΒΩΝ / ΔΙΠΛΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

Χριστόφορος Ιωαννίδης

Αντρέας Κοκκίνης                                                                                

Τάσος Θεοφάνους         

Αιμίλιος Ευσταθίου  

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  1/3/2017 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (16η Αγωνιστική)

 

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ – ΧΑΡ. ΠΕΤΤΕΜΕΡΙΔΗΣ NUROFEN   Αντώνης Βασιλειάδης                        

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ)

 

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ  – Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ                                             Παναγιώτης Δαυίδ

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ  ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ)

 

Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ–  ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                                         Πανίκος Τσουδερός                                       

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.1)

 

CANDERELΑΠΟΕΛ – ΑΝΑΤΟΛΗ ΛΑΤΣΙΩΝ                                                  Δημήτρης Κρέκος          

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.2)

 

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – GOODGATEΕΘΑ                                                                Ντίνος Σιάηλος

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

 

 

ΠΕΜΠΤΗ 2/3/2017 ΩΡΑ: 4.30 μ.μ.

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ  ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

 

Παναγιώτης Δαυίδ

Ανδρέας Θεοφάνους

Αιμίλιος Ευσταθίου  

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2017 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (15η Αγωνιστική)

 

ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ  ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ – Ε.Ν. ΚΥΘΡΑΙΑΣ                                   Χριστόφορος Ιωαννίδης                                                                                                                                                                                                                           (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ)

 

ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ  – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΑ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ                                    Αντρέας Κοκκίνης                                                                                

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)                     

 

ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ– ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ                                              Αντρέας Κόρτας                

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ)

 

ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ – Α.Ο.Σ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ                                  Χρίστος Αλεξάνδρου                        

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2017 ΩΡΑ: 11.00 π.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (15η Αγωνιστική)

 

ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ                                       Αντρέας Βασιλείου   

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

                        

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2017 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (Α΄ Αγώνας  - Ημιτελικός)

 

Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ – Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ                                                       Αντρέας Βασιλείου   

(ΙΖ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ)

 

ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                            Πανίκος Δημητρίου

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ  ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ)

 

 

 

Χορηγοί

                          
  • betboo giriş 1xbet giriş youwin giriş casino siteleri odll bahis analiz süperbahis giriş 1xbet giriş tubidy