Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 18/1/2017, Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 21/1/2017, ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 21/1/2017, Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 22/1/2017

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  18/1/2017 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (11η Αγωνιστική)

 

Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ – ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                                 Παναγιώτης Δαυίδ                                                      

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.1)

 

CANDEREL ΑΠΟΕΛ – ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                                  Δημήτρης Κρέκος

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.2)

 

Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ – GOODGATE ΕΘΑ                                                      Αντρέας Βασιλείου

(ΙΖ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ)           

 

ΑΝΑΤΟΛΗ ΛΑΤΣΙΩΝ – ΧΑΡ. ΠΕΤΤΕΜΕΡΙΔΗΣ NUROFEN                     Αντρέας Σάββα

( Β΄ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΤΣΙΩΝ)

 

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                     Χριστόφορος Ιωαννίδης                      

 (ΑΣΚ. ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ)

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/1/2017 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (11η Αγωνιστική)

 

Ε.Ν. ΚΥΘΡΑΙΑΣ– ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ                                                     Αντώνης Βασιλειάδης           

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)                     

 

ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΑ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ                     Αντρέας Κοκκίνης                                                                                

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ)

 

ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ  ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ                                          Ντίνος Σιάηλος        

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ)

 

Α.Ο.Σ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ  – ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ                               Πανίκος Τσουδερός

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/1/2017 ΩΡΑ: 11.00 π.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (11η Αγωνιστική)

 

ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ                                                           Νίκη Σχίζα

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

                        

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/1/2017 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ (7η Αγωνιστική)

 

Κ.Ν. ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ – Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ                                                      Παναγιώτης Δαυίδ                                                                

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.2)

 

ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                        Πανίκος Δημητρίου

(ΑΣΚ. ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ)

 

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                       Αντρη Κουκκίδου                     

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  22/1/2017 ΩΡΑ: 9.00 π.μ.

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΔΙΑΣΩΜΑΤΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

 

Αντρέας Κόρτας                                                                   

Ανδρέας Θεοφάνους

Τάσος Θεοφάνους         

Αντώνης Τσολάκης

Αιμίλιος Ευσταθίου

 

 

 

 

Χορηγοί

                          
  • betboo giriş 1xbet giriş youwin giriş casino siteleri odll bahis analiz süperbahis giriş 1xbet giriş tubidy