ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ - Α΄ΓΥΡΟΣ – ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 4/1/2017, Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 7/1/2017, ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 7/1/2017.

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  4/1/2017 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ( Α΄ Γύρος – Επαναληπτικός  Αγώνας )

 

ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ –  Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ                                                    Χρύσης Σπύρου

( ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ)

 

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ –  ΑΣΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ                                         Δημήτρης Κρέκος                                        

(ΑΣΚ. ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ)

 

ΧΑΡ. ΠΕΤΤΕΜΕΡΙΔΗΣ NUROFEN  – ΑΣΠΙΔΑ ΔΑΣΟΥΠΟΛΗΣ                   Παναγιώτης Δαυίδ

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.1)

 

ΦΑΡΟΣ ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ  – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                                Αιμίλιος Ευσταθίου

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.2)

 

Α.Ο.Σ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ – ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                        Πανίκος Τσουδερός

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ)

 

ΑΝΑΤΟΛΗ ΛΑΤΣΙΩΝ  –  ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ                                                  Αντρέας Σάββα

(Β’ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΤΣΙΩΝ)

                                                                                                                                                        

ΜΙΧΑΗΛ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΙΔΑΛΙΟΥ –   Ε.Ν. ΚΥΘΡΑΙΑΣ                                  Αντρέας Θεοφάνους                      

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)                     

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 7/1/2017 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (9η Αγωνιστική)

 

ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ –  ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ                                                   Αντρέας Κόρτας                                               

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)                     

 

ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ –  ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΑ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ                                Χρύσης Σπύρου                                                                                                                                                                                                                           (ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ)

 

ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο.Σ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ                        Χριστόφορος Ιωαννίδης 

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ)

 

ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ  ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ – ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ                    Πανίκος Δημητρίου

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ)

                 

ΣΑΒΒΑΤΟ 7/1/2017 ΩΡΑ: 11.00 π.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (9η Αγωνιστική)

 

ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ  –  Ε.Ν. ΚΥΘΡΑΙΑΣ                                                               Νίκη Σχίζα

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

 

                             

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 7/1/2017 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ (5η Αγωνιστική)

 

Κ.Ν. ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ –  ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                                         Αντρέας Κοκκίνης                           

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.1)

 

CANDERELΑΠΟΕΛ – ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                                   Αντρη Κουκκίδου

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.2)

 

ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                  Τάσος Θεοφάνους                                 

(ΑΣΚ. ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ)

 

 

 

Χορηγοί

                          
  • betboo giriş 1xbet giriş youwin giriş casino siteleri odll bahis analiz süperbahis giriş 1xbet giriş tubidy