Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 14/12/2016, Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 14/12/2016, ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16/12/2016

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  14/12/2016 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (9η Αγωνιστική)

 

GOODGATEΕΘΑ – Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ                                                   Παναγιώτης Δαυίδ 

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.1)

 

ΧΑΡ. ΠΕΤΤΕΜΕΡΙΔΗΣ NUROFEN  – CANDERELΑΠΟΕΛ                     Δημήτρης Κρέκος

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.2)

 

ΑΝΑΤΟΛΗ ΛΑΤΣΙΩΝ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                                  Αντώνης Βασιλειάδης            

(Β΄ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΤΣΙΩΝ)

 

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                                 Αντρέας Βασιλείου

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  14/12/2016 ΩΡΑ: 8.00 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (9η Αγωνιστική)

 ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ                               Πανίκος Τσουδερός

(ΑΣΚ. ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ)

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 14/12/2016 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (8η Αγωνιστική)

 

Ε.Ν. ΚΥΘΡΑΙΑΣ – ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ                                                   Αντρέας Κοκκίνης                         

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)                     

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΑ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ  ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ        Πανίκος Δημητρίου

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.3)

 

Α.Ο.Σ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ – ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ                               Χριστόφορος Ιωαννίδης 

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ  ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ)

 

ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ  – ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ                                  Αντρέας Κόρτας                

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ ΑΛΑΜΠΡΑΣ)                     

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 14/12/2016 ΩΡΑ: 4.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (8η Αγωνιστική)

ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ –  ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                            Χρίστος Αλεξάνδρου

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ)

 

                            

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/12/2016 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ (4η Αγωνιστική)

 

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ–  Κ.Ν. ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ                           Ανδρέας Θεοφάνους

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ)

 

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ–  CANDERELΑΠΟΕΛ                                 Αντρη Κουκκίδου

(ΑΣΚ. ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ)

 

Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ –  ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                                         Ντίνος Σιάηλος

(ΙΖ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ)

 

 

 

 

 

 

Χορηγοί

                          
  • betboo giriş 1xbet giriş youwin giriş casino siteleri odll bahis analiz süperbahis giriş 1xbet giriş tubidy