Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 7/12/2016, Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 10/12/2016, ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 10/12/2016, Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 11/12/2016

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  7/12/2016 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (8η Αγωνιστική)

 

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ – GOODGATEΕΘΑ                                     Αντρέας Σάββα                                                     

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ)

 

Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ – ΧΑΡ. ΠΕΤΤΕΜΕΡΙΔΗΣ NUROFEN                           Πανίκος Τσουδερός

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.1)

 

CANDERELΑΠΟΕΛ   – ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                               Αντώνης Βασιλειάδης       

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.2)

 

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                             Παναγιώτης Δαυίδ 

(ΑΣΚ. ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ)

 

Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ – ΑΝΑΤΟΛΗ ΛΑΤΣΙΩΝ                                                  Χρίστος Αλεξάνδρου

(ΙΖ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ)

 

 

 ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2016 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (7η Αγωνιστική)

 

ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ –  Ε.Ν. ΚΥΘΡΑΙΑΣ                                                       Χρίστος Αλεξάνδρου

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ)

                                                                                                                                                                     

ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ  –  ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ                                       Αντρέας Κόρτας

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)                     

 

ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΑ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ                                       Λούκας Μαγκτί

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ)                     

 

ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ  ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ – ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ                              Χριστόφορος Ιωαννίδης

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ  ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2016 ΩΡΑ: 11.00 π.μ.

 

ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ –  Α.Ο.Σ  ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ                                            Νίκη Σχίζα                                                                                                                                                                                                                                    (ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

                            

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2016 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ (3η Αγωνιστική)

 

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ–  Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ                                          Δημήτρης Κρέκος   

 (ΑΣΚ. ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ)

 

CANDERELΑΠΟΕΛ – ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                           Αιμίλιος Ευσταθίου   

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.1)

 

Κ.Ν. ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ – ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                                           Αντρη Κουκκίδου

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΑΣΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, Τραπ.2)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  11/12/2016 ΩΡΑ: 9.00 π.μ.

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΔΙΑΣΩΜΑΤΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

 

Αντρέας Κοκκίνης 

Πανίκος Δημητρίου

Ανδρέας Θεοφάνους

Τάσος Θεοφάνους         

Αντώνης Τσολάκκης

 

 

 

 

Χορηγοί

                          
  • betboo giriş 1xbet giriş youwin giriş casino siteleri odll bahis analiz süperbahis giriş 1xbet giriş tubidy