Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 30/10/2019, Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2/11,/2019, Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3/11/2019

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  30/10/2019 ΩΡΑ: 6.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (2η Αγωνιστική)

 

Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ –  Α.Ο.Σ. ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ                                      Δημήτρης Κρέκος    

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ – ΤΡΑΠΕΖΙ 2)

 

CANDERELΑΠΟΕΛGOODGATEΕΘΑ                                                     ΑντρέαςΣάββα

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ – ΤΡΑΠΕΖΙ 3)

 

ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ  ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ                                     Αντρέας Βασιλείου

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  30/10/2019 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

 

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                Αντώνης Βασιλειάδης                        

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ) 

 

ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ – Ε.Ν. ΚΥΘΡΑΙΑΣ                                                Παναγιώτης Χειμωνίδης                                                                                                                                                                                      (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)

                                                   

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11/2019 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (2η Αγωνιστική)

 

ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ– Α.Σ. ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ                                           Χριστόφορος Ιωαννίδης                                                                                                                             

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ)

 

ΑΣΠΙΔΑ ΔΑΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ                                            Αντρέας Κοκκίνης                   

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΖΑΜΠΑ – ΠΑΛΟΥΡΙΩΤΙΣΣΑ – ΤΡΑΠΕΖΙ 1)

 

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ                       Τάσος Θεοφάνους

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΖΑΜΠΑ – ΠΑΛΟΥΡΙΩΤΙΣΣΑ – ΤΡΑΠΕΖΙ 2)

 

ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ –  ΑΝΑΤΟΛΗ ΛΑΤΣΙΩΝ                                               Ντίνος Σιάηλος

(Β΄ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ)

 

ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ –  ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ                          Αιμίλιος Ευσταθίου                               

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ) 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/11/2019 ΩΡΑ: 9.00 π.μ.

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΔΙΑΣΩΜΑΤΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΖΑΜΠΑ – ΠΑΛΟΥΡΙΩΤΙΣΣΑ )

 

Χριστόφορος Ιωαννίδης                                                                                                                             

Πανίκος Δημητρίου                                 

Ανδρέας Κοκκίνης

Τάσος Θεοφάνους         

 

 

                                                             

 

  Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 30/10/2019, Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2/11,/2019,  Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3/11/2019

Χορηγοί

                          
  • betboo giriş 1xbet giriş youwin giriş casino siteleri odll bahis analiz süperbahis giriş 1xbet giriş tubidy