Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 23/10/2019, Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 26/10/2019

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  23/10/2019 ΩΡΑ: 6.30 μ.μ.

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (1η Αγωνιστική)

 

GOODGATEΕΘΑ – ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                                    Δημήτρης Κρέκος 

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ – ΤΡΑΠΕΖΙ 2)

 

Α.Ο.Σ. ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ – ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ                                       Αντρέας Κόρτας

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ – ΤΡΑΠΕΖΙ 3)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  23/10/2019 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

 

ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ  ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                      Πανίκος Τσουδερός     

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ) 

 

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ–  Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ                          Αντώνης Βασιλειάδης

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ)                  

 

 Ε.Ν. ΚΥΘΡΑΙΑΣ– CANDERELΑΠΟΕΛ                                               Παναγιώτης Χειμωνίδης                          

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)

                                                    

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/10/2019 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (1η Αγωνιστική)

 

Α.Σ. ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ – ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                                       Χρίστος Αλεξάνδρου                                

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ)

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ– ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ                                          Αιμίλιος Ευσταθίου                          

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΖΑΜΠΑ – ΠΑΛΟΥΡΙΩΤΙΣΣΑ)

 

ΑΝΑΤΟΛΗ ΛΑΤΣΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                                     Πανίκος Δημητρίου

(Β΄ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ)

 

ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ – ΑΣΠΙΔΑ ΔΑΣΟΥΠΟΛΗΣ                                  Αντρέας Κοκκίνης                   

(ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΑΜΠΡΑΣ)

 

ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ – ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ                                             Χριστόφορος Ιωαννίδης                                                                                             

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ) 

 

Χορηγοί

                          
  • betboo giriş 1xbet giriş youwin giriş casino siteleri odll bahis analiz süperbahis giriş 1xbet giriş tubidy