PLAY–OFFS/OUT Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 20/5/2019, 22/5/2019, 24/5/2019, 25/5/2019, PLAY–OFFS/OUT Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 20/5/2019,25/5/2019

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 20/5/2019 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (4η Αγωνιστική / PlayOffs)

 

Κ.Ν. ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                              Αιμίλιος Ευσταθίου

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ – ΤΡΑΠΕΖΙ 3)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 20/5/2019 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (4η Αγωνιστική / PlayOut)

 

ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ – ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                           Αντώνης Βασιλειάδης

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ – ΤΡΑΠΕΖΙ 2)       

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 20/5/2019 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (3η Αγωνιστική / PlayOffs)

 

Α.Σ. ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ – Α.Ο.Σ. ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ                                       Αντρέας Βασιλείου                                                

(ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 22/5/2019 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (5η Αγωνιστική / PlayOffs)

 

ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ - ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                Δημήτρης Κρέκος          

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ – ΤΡΑΠΕΖΙ 4)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 22/5/2019 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (5η Αγωνιστική / PlayOut)

 

ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ  - ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                        Αντρέας Σάββα

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/5/2019 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (6η Αγωνιστική / PlayOffs)

 

Κ.Ν. ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ                                Χριστόφορος Ιωαννίδης

(ΑΣΚΗΤΗΡΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΖΑΜΠΑ ΠΑΛΛΟΥΡΙΩΤΙΣΣΑ)

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24/5/2019 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (6η Αγωνιστική / PlayOut)

 

ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ  – ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                                Αντρέας Κοκκίνης      

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ – ΤΡΑΠΕΖΙ 4)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  25/5/2019 ΩΡΑ: 11.30 π.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (1ηη Αγωνιστική / PlayOut)

 

ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ                                         Χρίστος Αλεξάνδρου

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/5/2019 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (4η Αγωνιστική / PlayOffs)

 

Α.Ο.Σ. ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ – ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ                                  Πανίκος Δημητρίου                

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (2η Αγωνιστική / PlayOut)

 

ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ – ΑΝΑΤΟΛΗ ΛΑΤΣΙΩΝ                                               Χρύσης Σπύρου

(ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ)

 

 

 

Χορηγοί

                          
  • betboo giriş 1xbet giriş youwin giriş casino siteleri odll bahis analiz süperbahis giriş 1xbet giriş tubidy