Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3/4/2019, ΑΤΟΜΙΚΑ 5/4/2019, Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 6/4/2019 , ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 6/4/2019, ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ 6/4/2019, Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 7/4/2019.

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 3/4/2019 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (18η Αγωνιστική)

 

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ –GOODGATEΕΘΑ                                 Δημήτρης Κρέκος                                                                                               

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ )

 

ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ – ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                 Χριστόφορος Ιωαννίδης                                                                                                                             

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ – ΤΡΑΠΕΖΙ 2)

 

ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ– ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                  Αντρέας Κόρτας                

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ – ΤΡΑΠΕΖΙ 3)

 

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ – CANDERELΑΠΟΕΛ                     Πανίκος Τσουδερός  

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ)

 

E.N.ΚΥΘΡΑΙΑΣ – Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ                                                Πανίκος Δημητρίου                                  

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5/4/2019 ΩΡΑ: 5.30 μ.μ.

ΤΕΛΙΚΟΙ ΠΑΓΚΥΠΡΙΩΝ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ

ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

 

Επιδιαιτητής : Αντρέας Γεωργίου

 

Διαιτητές: Αντρέας Σάββα,  Πανίκος Τσουδερός,  Δημήτρης Κρέκος, Αντώνης Βασιλειάδης  

                                                                              

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/4/2019 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (17η Αγωνιστική)

 

Α.Ο. Σ. ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ –  ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ                           Τάσος Θεοφάνους  

(Β ΄ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΤΣΙΩΝ)           

 

ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ – ΑΝΑΤΟΛΗ ΛΑΤΣΙΩΝ                                       Χρίστος Αλεξάνδρου            

(Β’ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ)

 

ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ – Α.Σ. ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ                                             Χρύσης Σπύρου

(ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/4/2019 ΩΡΑ: 12.00

 

ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                                Αιμίλιος Ευσταθίου 

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/4/2019 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ – Α’ΑΓΩΝΑΣ)

 

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ – GOODGATEΕΘΑ                           Αντρέας Κόρτας                  

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ)

 

E.N.ΚΥΘΡΑΙΑΣ – CANDERELΑΠΟΕΛ                                        Αντώνης Βασιλειάδης  

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/4/2019 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ – Α’ΑΓΩΝΑΣ)

 

Κ.Ν. ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ– Α.Σ. ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ                                                   Άντρη Κουκκίδου   

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΖΑΜΠΑ - ΠΑΛΛΟΥΡΙΩΤΙΣΣΑ)

 

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – CANDERELΑΠΟΕΛ                                   Αντρέας Θεοφάνους           

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ )

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 7/4/2019 ΩΡΑ: 9.00 π.μ.

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΔΙΑΣΩΜΑΤΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

 

Πανίκος Δημητρίου                                 

Αντρέας Κοκκίνης

Τάσος Θεοφάνους         

Ανδρέας Θεοφάνους

Αιμίλιος Ευσταθίου  

 

 

Χορηγοί

                          
  • betboo giriş 1xbet giriş youwin giriş casino siteleri odll bahis analiz süperbahis giriş 1xbet giriş tubidy