ΑΤΟΜΙΚΑ 18/3/2019, 21/3/2019, Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 20/3/2019, Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 23/3/2019 , ΓΥΝΑΙΚΩΝ 20/3/2019, 23/3/2019.

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 18/3/2019 ΩΡΑ: 5.00 μ.μ.

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΙΠΛΟ ΕΦΗΒΩΝ

ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

 

Αντρέας Κόρτας

Άντρη Κουκκιδου

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 20/3/2019 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (16η Αγωνιστική)

 

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ                              Αντρέας Σάββα  

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ )

 

ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ – GOODGATEΕΘΑ                                                  Αντρέας Κοκκίνης

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ – ΤΡΑΠΕΖΙ 2)

 

Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ CANDERELΑΠΟΕΛ                                                   Πανίκος Τσουδερός                                                                              

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ – ΤΡΑΠΕΖΙ 3)

 

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ – ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                   Χριστόφορος Ιωαννίδης                                

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ)

 

E.N.ΚΥΘΡΑΙΑΣ – ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                                                  Δημήτρης Κρέκος                 

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 20/3/2019 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 10η Αγωνιστική)

 

Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                                   Αντώνης Βασιλειάδης  

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ – ΤΡΑΠΕΖΙ 4)

 

 

ΠΕΜΠΤΗ 21/3/2019 ΩΡΑ: 5.00 μ.μ.

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΤΟΜΙΚΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

 

Χριστόφορος Ιωαννίδης                                

Αντρέας Κοκκίνης

Αιμίλιος Ευσταθίου

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/3/2019 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (16η Αγωνιστική)

 

ΑΝΑΤΟΛΗ ΛΑΤΣΙΩΝ – ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ                                             Αιμίλιος Ευσταθίου

(Β ΄ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΤΣΙΩΝ)           

 

Α.Σ. ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ  – ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ                                                 Χρίστος Αλεξάνδρου            

(ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ)

 

ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ  – ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ                                           Πανίκος Δημητρίου                                                                                                                                                                                     (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ )

 

ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ – Α.Ο. Σ. ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ                 Αντώνης Βασιλειάδης         

(ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΑΜΠΡΑΣ)

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/3/2019 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (10η Αγωνιστική)

 

CANDERELΑΠΟΕΛ – Α.Σ. ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ                                                   Τάσος Θεοφάνους

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΖΑΜΠΑ - ΠΑΛΛΟΥΡΙΩΤΙΣΣΑ)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/3/2019 ΩΡΑ: 11.30 π.μ.

 

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                                          Βάκης Ιωακείμ          

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

 

 

Χορηγοί

                          
  • betboo giriş 1xbet giriş youwin giriş casino siteleri odll bahis analiz süperbahis giriş 1xbet giriş tubidy