ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ( Γ’ ΓΥΡΟΣ) 27/2/2019, Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2/3,/2019, ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2/3/2019 ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ( Γ’ ΓΥΡΟΣ) 27/2/2019, Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2/3,/2019, ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2/3/2019

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 27/2/2019 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ( Γ΄ ΓΥΡΟΣ – Α’ ΑΓΩΝΑΣ)

 

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ               Πανίκος Τσουδερός

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ)

 

Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ– E.N.ΚΥΘΡΑΙΑΣ                                                        Δημήτρης Κρέκος                                               

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ – ΤΡΑΠΕΖΙ 3)          

 

CANDERELΑΠΟΕΛ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ                                  Αντρέας Σάββα

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ – ΤΡΑΠΕΖΙ 4)

 

ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ– GOODGATEΕΘΑ                                    Χριστόφορος Ιωαννίδης                         

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ)

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/3/2019 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (Αναβληθέν αγώνας)

 

ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ – ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ                                              Χρύσης Σπύρου                         

(ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ)

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/3/2019 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (8η Αγωνιστική)

 

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ               Τάσος Θεοφάνους                                            

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ)

 

Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ   Α.Σ. ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ                                            Αντώνης Βασιλειάδης                                                                                                                                                                                          

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΖΑΜΠΑ - ΠΑΛΛΟΥΡΙΩΤΙΣΣΑ)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/3/2019 ΩΡΑ: 11.00 π.μ.

 

CANDEREL ΑΠΟΕΛ –   ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                       Αιμίλιος Ευσταθίου

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ – ΤΡΑΠΕΖΙ 1)

 

Χορηγοί

                          
  • betboo giriş 1xbet giriş youwin giriş casino siteleri odll bahis analiz süperbahis giriş 1xbet giriş tubidy