ΑΤΟΜΙΚΑ 18/2/2019, 21/2/2019, Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 20/2/2019, Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 23/2/2019, ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 23/2/2019

ΔΕΥΤΕΡΑ 18/2/2019 ΩΡΑ: 5.00 μ.μ.

 

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

 Αντώνης Βασιλειάδης                                                                         

Αντρέας Κόρτας

 Αντρέας Κοκκίνης

Πανίκος Δημητρίου

Αιμίλιος Ευσταθίου

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 20/2/2019 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (13η Αγωνιστική)

 

ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ– ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                          Πανίκος Τσουδερός                                                                                                                                      

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ – ΤΡΑΠΕΖΙ 2)          

 

ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ – E.N.ΚΥΘΡΑΙΑΣ                                      Αντώνης Βασιλειάδης         

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ – ΤΡΑΠΕΖΙ 3)

 

GOODGATEΕΘΑ –Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ                                                        Αντρέας Σάββα

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟΕΥΑΓΓΕΛΟΣΦΛΩΡΑΚΗΣΤΡΑΠΕΖΙ4)          

 

ΕΥΑΓΟΡΑΣΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ– CANDEREL ΑΠΟΕΛ                                       ΔημήτρηςΚρέκος      

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ)

 

ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                                       Αντρέας Βασιλείου

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ – ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

 

ΠΕΜΠΤΗ 21/2/2019 ΩΡΑ: 5.00 μ.μ.

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΙΠΛΟ ΜΙΚΤΟ ΕΦΗΒΩΝ/ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

 Χριστόφορος Ιωαννίδης

Αντρέας Κόρτας

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/2/2019 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (14η Αγωνιστική)

 

Α.Σ. ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ  – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                                      Βάκης Ιωακείμ

(ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ)

 

ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ   – ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ                                              Αντρέας Θεοφάνους                              

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ)

 

ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ – ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ                           Χριστόφορος Ιωαννίδης                        

(ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΑΜΠΡΑΣ)

 

Α.Ο.Σ.ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ – ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ                          Πανίκος Δημητρίου 

(Β΄ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΤΣΙΩΝ)

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/2/2019 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (7η Αγωνιστική)

 

Α.Σ. ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ  – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                                       Αντρέας Βασιλείου

(ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ)

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/2/2019 ΩΡΑ: 11.30 π.μ.

 

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ   Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ                                                  Ντίνος Σιάηλος

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ – ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

 

CANDEREL ΑΠΟΕΛ –   ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                    Αντρη Κουκκίδου

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ – ΤΡΑΠΕΖΙ 1)

Χορηγοί

                          
  • betboo giriş 1xbet giriş youwin giriş casino siteleri odll bahis analiz süperbahis giriş 1xbet giriş tubidy