ΑΤΟΜΙΚΑ 12/2/2019, Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 13/2/2019, Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 16/2/2019, ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 16/2/2019, Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 17/2/2019

 

ΤΡΙΤΗ  12/2/2019 ΩΡΑ: 5.00 μ.μ.

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

 

Αντώνης Βασιλειάδης                                                                         

Χριστόφορος Ιωαννίδης

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 13/2/2019 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (12η Αγωνιστική)

 

Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ –  ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ                               Αντώνης Βασιλειάδης                                                                         

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ – ΤΡΑΠΕΖΙ 3)

 

CANDEREL ΑΠΟΕΛ – GOODGATE ΕΘΑ                                                 ΑνδρέαςΣάββα

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟΕΥΑΓΓΕΛΟΣΦΛΩΡΑΚΗΣΤΡΑΠΕΖΙ4)          

 

E.N.ΚΥΘΡΑΙΑΣ– ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ                                                     Δημήτρης Κρέκος      

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)

 

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                  Πανίκος Τσουδερός

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ)

 

ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                                             Αντρέας Βασιλείου

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ – ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/2/2019 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (14η Αγωνιστική)

 

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ                                     Ανδρέας Κοκκίνης

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΖΑΜΠΑ - ΠΑΛΛΟΥΡΙΩΤΙΣΣΑ)

 

ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ– ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ                                Χριστόφορος Ιωαννίδης                   

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)

 

ΑΝΑΤΟΛΗ ΛΑΤΣΙΩΝ –  Α.Σ. ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ                                           Πανίκος Δημητρίου                                          

(Β΄ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΤΣΙΩΝ)

 

ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ – Α.Ο.Σ.ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ                                  Ντίνος Σιάηλος

(Β΄ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ)

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/2/2019 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (6η Αγωνιστική)

 

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                       ‘ Αντρη Κουκκίδου                                                                                                                            

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ)

 

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ – Α.Σ. ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ                                   Τάσος Θεοφάνους         

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/2/2019 ΩΡΑ: 10.00 π.μ.

 

Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ   CANDEREL ΑΠΟΕΛ                                                   Αιμίλιος Ευσταθίου                

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ – ΤΡΑΠΕΖΙ 3)

 

 

 ΚΥΡΙΑΚΗ 17/2/2019 ΩΡΑ: 9.00 π.μ.

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΔΙΑΣΩΜΑΤΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

 

Πανίκος Δημητρίου                                

Ανδρέας Κοκκίνης

Τάσος Θεοφάνους         

Ανδρέας Θεοφάνους

Αιμίλιος Ευσταθίου  

Χορηγοί

                          
  • betboo giriş 1xbet giriş youwin giriş casino siteleri odll bahis analiz süperbahis giriş 1xbet giriş tubidy