Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 28/1/2019, Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 30/1/2019, Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2/2/2019

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 28/1/2019 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (10η Αγωνιστική)

 

ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ – Α.Σ. ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ                                      Ανδρέας Κόρτας

(ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΑΜΠΡΑΣ)

 

Α.Ο.Σ.ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ– ΑΝΑΤΟΛΗ ΛΑΤΣΙΩΝ                               Αιμίλιος Ευσταθίου

(ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ)

 

ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                                      Χρύσης Σπύρου

(ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ)

 

ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ – ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ                                                       Ντίνος Σιάηλος

(Β΄ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 30/1/2019 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ( Β΄ ΓΥΡΟΣ – Α'  ΑΓΩΝΑΣ)

 

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                     Πανίκος Τσουδερός                                                            

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ )

 

ΦΑΡΟΣ ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ – E.N. ΚΥΘΡΑΙΑΣ                                                Αιμίλιος Ευσταθίου

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ – ΤΡΑΠΕΖΙ 1)

 

GOODGATE ΕΘΑ – ΑΣΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ                                                     Άντρη Κουκκίδου

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ – ΤΡΑΠΕΖΙ 2)

 

CANDEREL ΑΠΟΕΛ – ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ                               Αντρέας Θεοφάνους       

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ – ΤΡΑΠΕΖΙ 3)          

 

ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ – Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ                                       Χριστόφορος Ιωαννίδης

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ – ΤΡΑΠΕΖΙ 4)

 

ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ – ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                                        Δημήτρης Κρέκος         

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)

 

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ – ΑΣΠΙΔΑ ΔΑΣΟΥΠΟΛΗΣ                       Τάσος Θεοφάνους  

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ)                            

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 30/1/2019 ΩΡΑ: 6.30 μ.μ.

 

ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ                                   Πανίκος Τσουδερός                                                            

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ )

 

 

                                                                         

 ΣΑΒΒΑΤΟ 2/2/2019 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (11η Αγωνιστική)

 

ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ – ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ                                        Πανίκος Δημητρίου     

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)

 

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – Α.Ο.Σ.ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ                Αντρέας Κοκκίνης  

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΖΑΜΠΑ - ΠΑΛΛΟΥΡΙΩΤΙΣΣΑ)

 

Α.Σ. ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ – ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ                                            Χρίστος Αλεξάνδρου

(ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ)

 

ΑΝΑΤΟΛΗ ΛΑΤΣΙΩΝ –  ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ                      Αντώνης Βασιλειάδης                           

(Β΄ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΤΣΙΩΝ)

 

Χορηγοί

                          
  • betboo giriş 1xbet giriş youwin giriş casino siteleri odll bahis analiz süperbahis giriş 1xbet giriş tubidy