Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 16/1/2019, Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 19/1/2019, ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 19/1/2019, Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 20/1/2019

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 16/1/2019 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (10η Αγωνιστική)

 

CANDEREL ΑΠΟΕΛ – ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ                                       Χριστόφορος Ιωαννίδης

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ – ΤΡΑΠΕΖΙ 3)          

 

Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ – ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                                  Πανίκος Τσουδερός     
 

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ – ΤΡΑΠΕΖΙ 4)

 

E.N. ΚΥΘΡΑΙΑΣ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                                            Δημήτρης Κρέκος                                                        

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)

 

ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ  GOODGATE ΕΘΑ                                          Αντώνης Βασιλειάδης

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ)

 

ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ                                           Αντρέας Βασιλείου

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ – ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/1/2019 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (8η Αγωνιστική)

 

ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ –   ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ                                  Ανδρέας Κοκκίνης

(ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΑΜΠΡΑΣ)

 

Α.Ο.Σ.ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ– Α.Σ. ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ                                      Πανίκος Δημητρίου

(Β΄ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΤΣΙΩΝ)

 

ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ – ΑΝΑΤΟΛΗ ΛΑΤΣΙΩΝ                                                 Χρύσης Σπύρου

(ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ)

 

ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ –  ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                                           Βάκης Ιωακείμ

(Β΄ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ)

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/1/2019 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (5η Αγωνιστική)

 

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ                                ‘ Αντρη Κουκκίδου                                                          

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ)

 

Α.Σ. ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ – CANDEREL ΑΠΟΕΛ                                                Ντίνος Σιάηλος

(ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ)

 

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ – ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                               Τάσος Θεοφάνους         

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ)

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/1/2019 ΩΡΑ: 9.00 π.μ.

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΔΙΑΣΩΜΑΤΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

 

Πανίκος Δημητρίου                                 

Ανδρέας Κοκκίνης

Τάσος Θεοφάνους         

Ανδρέας Θεοφάνους

Αιμίλιος Ευσταθίου  

 

Χορηγοί

                          
  • betboo giriş 1xbet giriş youwin giriş casino siteleri odll bahis analiz süperbahis giriş 1xbet giriş tubidy