Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 26/11/2018, 1/12/2018, ΑΤΟΜΙΚΑ 27/11/2018, 29/11/2018 , Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 28/11/2018, ΓΥΝΑΙΚΕΣ 1/12/2018

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 26/11/2018 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (4η Αγωνιστική)

 

Α.Ο.Σ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ  –   ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ                             Αιμίλιος Ευσταθίου   

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ)

 

Α.Σ. ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ – ΑΝΑΤΟΛΗ ΛΑΤΣΙΩΝ                                                Χρίστος Αλεξάνδρου     

( ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ)

 

ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ  – ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ                                    Πανίκος Δημητρίου                                              

(ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΑΜΠΡΑΣ)

 

ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ  – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                                        Αντρέας Κόρτας

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ )

 

 

ΤΡΙΤΗ  27/11/2018 ΩΡΑ: 6.00 μ.μ.

ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΑΤΟΜΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΔΙΠΛΟ ΑΝΔΡΩΝ  / ΔΙΠΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  

ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

 

Αντώνης Βασιλειάδης                         

Χριστόφορος Ιωαννίδης

Αντρέας Κοκκίνης

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  28/11/2018 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (6η Αγωνιστική)

 

E.N. ΚΥΘΡΑΙΑΣ– ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                                                Αντρέας Σάββα                                                                    

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)                  

 

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ– GOODGATEΕΘΑ                               Πανίκος Τσουδερός                     

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ)

 

ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ                                Δημήτρης Κρέκος

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ – ΤΡΑΠΕΖΙ 3)

 

Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ– ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                              Χριστόφορος Ιωαννίδης

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ – ΤΡΑΠΕΖΙ 4)          

  

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ  – CANDERELΑΠΟΕΛ                                 Αντώνης Βασιλειάδης                                     

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ )

 

ΠΕΜΠΤΗ  29/11/2018 ΩΡΑ: 6.00 μ.μ.

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΤΟΜΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ  / ΑΤΟΜΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  

 ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

 

Αντρη Κουκκίδου

Αντρέας Κόρτας

Αντρέας Κοκκίνης

Αιμίλιος Ευσταθίου   

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12/2018 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (5η Αγωνιστική)

 

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ                                           Τάσος Θεοφάνους                                             

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΖΑΜΠΑ – ΠΑΛΟΥΡΙΩΤΙΣΣΑ)

 

ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ– ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ                                                       Πανίκος Δημητρίου   

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)                  

 

ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ – Α.Ο.Σ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ                                Χρύσης Σπύρου

(ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ)                                         

 

ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ – ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ                             Ντίνος Σιάηλος     

(Β’ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ)

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  1/12/2018 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (3η Αγωνιστική)

 

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                  Αντρέας Θεοφάνους               

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ)

 

Α.Σ. ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ –  Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ                                                        Αντρέας Βασιλείου

(ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  1/12/2018 ΩΡΑ: 11.00 π.μ.

 

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – CANDERELΑΠΟΕΛ                                                         Βάκης Ιωακείμ                          

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

 

 

Χορηγοί

                          
  • bahisciadamlar.com kaçak bahis mobil bahis giriş bedava bahis http://turkcecanlibahis.com kaçak bahis hacklink satışları 1xbet rivalo giriş youwin giriş casino siteleri betting3x.com bahis siteleri