Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 14/11/2018, Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 17/11/2018, ΓΥΝΑΙΚΩΝ 17/11/2018, Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 18/11/2018

 

ΤΕΤΑΡΤΗ  14/11/2018 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (4η Αγωνιστική)

 

CANDERELΑΠΟΕΛ – ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                                       Αντρέας Σάββα                                                                    

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ – ΤΡΑΠΕΖΙ 2)

 

Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ– GOODGATEΕΘΑ                                                    Πανίκος Τσουδερός                     

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ – ΤΡΑΠΕΖΙ 3)

 

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ– ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ                           Αντρέας Κοκκίνης                                

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ)

                                             

E.N. ΚΥΘΡΑΙΑΣ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ                                          Δημήτρης Κρέκος                        

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)                  

 

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ   – ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                 Αντώνης Βασιλειάδης                         

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ )

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 17/11/2018 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (3η Αγωνιστική)

 

 

ΠΑΕΚ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ– ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ                                            Χρίστος Αλεξάνδρου                                                                                                                                                                                                                                       (Β ΄ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ)

 

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ                        Τάσος Θεοφάνους

( ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΖΑΜΠΑ – ΠΑΛΟΥΡΙΩΤΙΣΣΑ)

 

ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ –  Α.Ο.Σ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ                                   Αιμίλιος Ευσταθίου   

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)                  

 

ΑΝΑΤΟΛΗ ΛΑΤΣΙΩΝ – ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ                                                 Πανίκος Δημητρίου                                

(Β΄ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ)

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  17/11/2018 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (2η Αγωνιστική)

 

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ–  CANDERELΑΠΟΕΛ                            Αντρέας Θεοφάνους               

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ)

 

ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ                                               Αντρέας Κόρτας                             

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ. ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ )                                                          

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  17/11/2018 ΩΡΑ: 10.00 π.μ.

 

Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ  – ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ                                                       Ανδρέας Κοκκίνης

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ – ΤΡΑΠΕΖΙ 1)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  18/11/2018 ΩΡΑ: 9.00 π.μ.

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΔΙΑΣΩΜΑΤΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ

 

Πανίκος Δημητρίου                                

Ανδρέας Κοκκίνης

Τάσος Θεοφάνους         

Ανδρέας Θεοφάνους

Αιμίλιος Ευσταθίου   

 

 

Χορηγοί

                          
  • bahisciadamlar.com kaçak bahis mobil bahis giriş bedava bahis http://turkcecanlibahis.com kaçak bahis hacklink satışları 1xbet rivalo giriş youwin giriş casino siteleri betting3x.com bahis siteleri