Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 31/10/2018, ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ 1/11/2018, Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3/11/2018, ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3/11/2018

ΤΕΤΑΡΤΗ  31/10/2018 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (2η Αγωνιστική)

 

ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – GOODGATEΕΘΑ                                                   Χρίστος Αλεξάνδρου

(ΑΙΘΟΥΣΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

 

CANDERELΑΠΟΕΛ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ  ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ                                 Αντρέας Σάββα                                                                    

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ – ΤΡΑΠΕΖΙ 2)

 

Κ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΠ ΠΑΛΑΙΧΩΡΙΟΥ                                               Πανίκος Τσουδερός

(ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΛΩΡΑΚΗΣ – ΤΡΑΠΕΖΙ 3)

                                    

E.N. ΚΥΘΡΑΙΑΣ – ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                                 Αντώνης Βασιλειάδης                         

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ)                  

 

ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                                Δημήτρης Κρέκος

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ )

 

 

ΠΕΜΠΤΗ 1/11/2018 ΩΡΑ: 7.30 μ.μ.

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ (1η , 2η  Αγωνιστική)

 

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  ΚΥΠΡΟΥ                     Τάσος Θεοφάνους

(ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΥΠΡΟΥ)

 

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ                Τάσος Θεοφάνους

(ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΥΠΡΟΥ)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 3/11/2018 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ (2η Αγωνιστική)

 

ΑΠΕΠ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ  – ΠΑΟΚ ΚΥΘΡΑΙΑΣ                                               Αντρέας Βασιλείου                                                                      

(ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΕΛΕΝΔΡΙΟΥ)

                                  

Α.Ο.Σ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΚΥΠΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                         Πανίκος Δημητρίου

(Β΄ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΤΣΙΩΝ)

 

ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΑΛΑΜΠΡΑΣ– ΑΝΑΤΟΛΗ ΛΑΤΣΙΩΝ                                   Αντρέας Κοκκίνης                              

(ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΑΜΠΡΑΣ)

 

ΑΡΙΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ – Α.Σ. ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ                                                        Αιμίλιος Ευσταθίου   

(ΣΩΜΑΤΕΙΟ. ΕΥΑΓΟΡΑ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ )                                                          

                                                                                                                                                     

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  3/11/2018 ΩΡΑ: 3.30 μ.μ.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (1η Αγωνιστική)

 

Α.Σ.ΠΟΛΕΜΙΔΙΑ – ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ                                      Ντίνος Σιάηλος                       

(ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΛΕΜΕΣΟΣ)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  3/11/2018 ΩΡΑ: 10.00 π.μ.

 

CANDEREL ΑΠΟΕΛΚ.Ν.ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ                                                  ΑντρηΚουκκίδου                                                                                                                                                                                                      (ΠΟΛΥΠΡΟΠΟΝΗΤΗΡΙΟΕΥΑΓΓΕΛΟΣΦΛΩΡΑΚΗΣΤΡΑΠΕΖΙ 1)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  3/11/2018 ΩΡΑ: 11.30 π.μ.

 

ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ – ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ                                              Βάκης Ιωακείμ              

 

(ΑΣΚ. ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ –  ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΥΡΟΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ - ΛΕΜΕΣΟΣ)

 

 

Χορηγοί

                          
  • bahisciadamlar.com kaçak bahis mobil bahis giriş bedava bahis http://turkcecanlibahis.com kaçak bahis hacklink satışları 1xbet rivalo giriş youwin giriş casino siteleri betting3x.com bahis siteleri